Przedszkole


Słoneczny Dzień Dziecka

Radość dziecka ma wartość nieocenioną. Wspiera jego rozwój i sprawia, iż wszelkie troski tracą na mocy. „Kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat”.

Dzień Dziecka zorganizowany w przedszkolu stał się okazją ku wielkiej radości. Całą naszą zabawę prowadzili animatorzy z Krosna "Scena PRL" . Atrakcje jakie nam zaserwowano to puszczanie ogromnych baniek mydlanych, tańce łamańce przy świetnej muzyce, malowanie kredami i inne. Dzieci poczęstowane zostały lodami. Przedszkolaki świetnie się bawiły, bo dziecięcych uśmiechów nie było końca.

Więcej…
 


Wizyta w straży

W dniu 15 maja grupy: ”Muchomorki ” ,” Biedronki” , „Motylki ” i ,, Krasnale” wybrały się do Ochotniczej Straży Pożarnej w Skołyszynie. Przedszkolaki przypomniały sobie numery telefonów alarmowych. Prowadzący opowiedział nam również o innych sytuacjach, w których straż pożarna może uratować nam życie. Dzieci miały okazję zobaczyć w pełni umundurowanego strażaka gotowego do akcji, poznać wnętrze wozu strażackiego. Największą frajdą było jednak „gaszenie pożaru” prawdziwym strażackim wężem. Serdecznie dziękujemy strażakom za tak profesjonalne przygotowanie wizyty.

Więcej…
 


Słoneczny Dzień Dziecka

Pogoda dopisała, wszyscy we wspaniałych humorach wyruszyliśmy na spotkanie przygody. Po przyjeździe do Wioski Indiańskiej Hokka Hey zachwytom nie było końca, ale najpierw powitał nas Wódz, i z uśmiechem zaprosił do zabawy.

Więcej…
 


Realizacja programu „Mamo, tato wolę wodę!”

Dnia 22 marca 2017r. przypadającego na „ Światowy Dzień Wody”, odbyły się drugie zajęcia z programu „ Mamo, tato wolę wodę!”. Tematem zajęć „ Superbohaterowie są eko” była segregacja śmieci przyniesionych przez dzieci z domu oraz wyjaśnienie idei recyklingu.

Więcej…
 


Zabawka z butelki

24 marca odbyły się kolejne zajęcia z cyklu ,,Mamo, tato wolę wodę”. Tym razem dzieci zapoznały się z trudnym słowem recykling. Zamiast wyrzucać pustą plastikową butelkę do kosza, my postanowiliśmy, że zamienimy ją w sympatycznego żółwia , kolorową ośmiornicę lub węża z zakrętek:)

Więcej…
 


,,Kolczasty jeżyk"

To jest jeżyk Mały jeżyk. Jeżyk z kolców ma kołnierzyk. Z kolców płaszczyk, z kolców szalik, tylko nosek jak koralik.

Dorota Gellner
Więcej…
 


,,Poznajemy ciekawe zawody”

2 marca miało miejsce bardzo interesujące wydarzenie. Przedszkolaki spotkały się z panem weterynarzem (kolejny zaproszony gość do cyklu ,,Poznajemy ciekawe zawody”). Nasze przedszkolaki to ciekawe dzieciaki i z wielką radością zawsze przyjmują gości. Pan Mateusz został oblężony przez dzieci, które zasypywały go pytaniami na nurtujące ich pytania, a pan doktor odpowiadał im cierpliwie. Przestrzegł również dzieci, że nie należy zaczepiać nieznajomych zwierząt, ani się nad nimi znęcać. Wszyscy chętni mogli posłuchać bicia serca przez stetoskop i dotknąć prawdziwych narzędzi chirurgicznych. Dzieci podziękowały panu weterynarzowi piosenką, a on poczęstował ich cukierkami. Dziękujemy jeszcze raz panu doktorowi za cenne rady dotyczące naszych pupili.

Więcej…
 
<< Początek < Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 Następna > Ostatnie >>

Strona 1 z 8
BIP
Dziennik elektroniczny
Erasmus+
Misja Przyroda
Nasza Szkoła
Szkoła z klasą
Gmina Skołyszyn
Kuratorium Oświaty Rzeszów
Ministerstwo Edukacji Narodowej
Pajacyk
OSP Skołyszyn