Archiwum2014\2015


SPOTKANIE Z EWĄ BARAŃSKĄ
W GOK i Cz W SKOŁYSZYNIE
12.05.2015r.

W ramach akcji „Tydzień Bibliotek” młodzież klas 2 naszego gimnazjum i uczennice należące do Dyskusyjnego Klubu Książki wzięły udział w spotkaniu z Ewą Barańską – współczesną pisarką, głównie książek dla młodzieży.

Więcej…
 


XXIII GMINNY KONKURS PIOSENKI DZIECIĘCEJ
I MŁODZIEŻOWEJ
GOKiCZ W SKOŁYSZYNIE 29.04.2015 r.

W ostatnią środę kwietnia, tj. 29.04.2015 r. w Gminnym Ośrodku Kultury i Czytelnictwa w Skołyszynie odbył się XXIII Gminny Konkurs Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej.

W konkursie wystąpiło 48 solistów i 18 zespołów z różnych szkół i przedszkoli Gminy Skołyszyn.

Więcej…
 


POMAGAMY INNYM

Jak od wielu lat Młodzieżowe Koło Miłośników Skołyszyna zorganizowało w dniach od 03 - 25 marca 2015 dwie akcje charytatywne: „Dar Serca” i „Palma”.

Więcej…
 


KONKURS PLASTYCZNY ,,KARTKA WIELKANOCNA’’
25.03.2015 r. GOKi CZ w Skołyszynie

W ostatnią środę tj. 25.03. 2015 r. w GOKi CZ w Skołyszynie dla uczniów ze szkół z Gminy Skołyszyn odbył się gminny Konkurs Plastyczny ,,Kartka wielkanocna’’.

W ciągu dwóch godzin w obecności jury jego uczestnicy mieli wykonać pracę plastyczną o tematyce wielkanocnej.

Więcej…
 


Dzień Kobiet

Jak co roku męska część Samorządu Uczniowskiego zadbała o to, aby nasze kobiety, te małe i te trochę starsze poczuły się w ten dzień wyjątkowo. Z tej okazji przygotowaliśmy dla nich specjalną wystawę portretów z ich podobiznami. Wybrani przedstawiciele chłopców przedstawili krótki program artystyczny, z którym udali się do wszystkich klas, składając życzenia Paniom oraz koleżankom. Każda z nich to przecież Królowa, więc pięknie wyglądać musiała jej głowa. Taka popłynęła dedykacja i rozpoczęła się Koronacja!!! Chłopcy ukoronowali Panie i koleżanki własnoręcznie wykonanymi koronami.

Więcej…
 
<< Początek < Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 Następna > Ostatnie >>

Strona 2 z 8
Dziennik elektroniczny
Erasmus+
Nasza Szkoła
Misja Przyroda
Szkoła z klasą
Gmina Skołyszyn
Kuratorium Oświaty Rzeszów
Ministerstwo Edukacji Narodowej
BIP
OSP Skołyszyn
Jasielski Portal Informacyjny
Pajacyk