Archiwum2014\2015Spotkanie przed Gwiazdką
Uroczysty apel bożonarodzeniowy
19 XII 2014 r.

,,Za kilka dni, gdy spadnie śnieg, zapłonie pierwsza gwiazdka…’’- tym fragmentem słów piosenki powitała wszystkich zebranych w sali gimnastycznej prowadząca apel- uczennica kl. III b gimnazjum, Dominika Kamińska.

Po krótkim powitaniu głos zabrał pan dyrektor szkoły ,mgr Stanisław Pawluś, który złożył wszystkim pracownikom szkoły i uczniom serdeczne życzenia świąteczne.

Więcej…
 ŚWIĄTECZNE SPOTKANIE W PRZEDSZKOLU

”Boże Narodzenie przychodzi cichutko. Posłuchaj jak stuka kolęda w serduszko…”

19 grudnia w naszym przedszkolu odbyło sie Świąteczne Spotkanie Opłatkowe. Święta Bożego Narodzenia to wyjątkowy czas, który kryje w sobie niepowtarzalną magię, radość i niecierpliwe oczekiwanie na pierwszą wigilijną gwiazdkę. To czas spotkań w rodzinnym gronie, dzielenia się opłatkiem, składania życzeń najbliższym, wspólnego kolędowania.

Więcej…
 


WOŚP "zagra" w Skołyszynie, Lisowie, Przysiekach, Sławęcinie i Święcanach

11 stycznia 2015 r. odbędzie się 23 Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Przez kilka lat nasza gmina uczestniczyła w tej akcji charytatywnej pod patronatem Ochotniczej Straży Pożarnej w Skołyszynie. W tym roku po raz pierwszy sztab Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy został utworzony w Zespole Szkół Publicznych w Skołyszynie. Funkcję Szefa Sztabu pełni p. Agnieszka Hajduk.

Więcej…
 


XX Konkurs Kolęd i Pastorałek „Na nutę kantyczek”
JDK w Jaśle, 18 XII 2014 r.

Już po raz piąty uczniowie naszej szkoły wzięli udział w Konkursie Kolęd i Pastorałek organizowanym przez Jasielski Dom Kultury. Przeznaczony on był dla wokalistów z województwa podkarpackiego i województw ościennych.

W tegorocznej edycji 15 grudnia zaprezentowały się przedszkola. Jury wysłuchało ok. 20 prezentacji. Zespół „Puchatki” z naszej szkoły (kl.0 ) zdobył wyróżnienie.

Więcej…
 


Konkurs plastyczny "Ilustrowana kolęda"
GOKiCz w Skołyszynie

Dnia 18XII br. w GOKiCz w Skołyszynie odbyło się rozstrzygnięcie konkursu plastycznego pt.,,Ilustrowana kolęda''.

Więcej…
 
<< Początek < Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 Następna > Ostatnie >>

Strona 4 z 8
Dziennik elektroniczny
Erasmus+
Nasza Szkoła
Misja Przyroda
Szkoła z klasą
Gmina Skołyszyn
Kuratorium Oświaty Rzeszów
Ministerstwo Edukacji Narodowej
BIP
OSP Skołyszyn
Jasielski Portal Informacyjny
Pajacyk