Archiwum2014\2015


Wyjazd na narty do Krynicy

W ubiegłym tygodniu wzięliśmy udział w rekreacyjnym wyjeździe na narty do Krynicy na stok „Azoty”. Wszyscy mieli frajdę z jazdy w miłym towarzystwie swoich kolegów i koleżanek. Pogoda nam dopisała, a warunki na stoku sprzyjały przyjemnemu szusowaniu. Wszystkim uczestnikom wycieczki bardzo spodobał się taki rodzaj wypoczynku i sportu. Mamy nadzieję, że naszym opiekunom też się podobało i zabiorą nas tam w przyszłym sezonie narciarskim. Za miłe wrażenia dziękujemy!!!!

Więcej…
 


Nasze sukcesy na XIII Gminnym Przeglądzie
Piosenki Religijnej, Kolęd i Pastorałek
w GOKiCZ w Skołyszynie
28.01.2015 r.

W tegorocznej edycji Przeglądu Piosenki Religijnej, Kolęd i Pastorałek wystąpiło ponad 280 uczniów z gminy Skołyszyn (47 solistów i 18 zespołów). Naszą szkołę w tym konkursie reprezentowała liczna grupa młodych wokalistów. Wzięło w nim udział 5 zespołów wokalno-instrumentalnych ze Szkoły Podstawowej i Gimnazjum. Wszystkie zespoły zdobyły nagrody i wyróżnienia.

Więcej…
 


„Szkolne Walentynki”

Samorząd Uczniowski zorganizował ostatnio „Szkolne Walentynki”, w ramach których tradycyjnie zebrano pocztę walentynkową. Wszyscy uczniowie i pracownicy szkoły otrzymali przypinki w kształcie serc, a przedstawiciele SU rozdali wcześniej przygotowane kartki z życzeniami. Nasi kochani nauczyciele i pracownicy obsługi zostali obdarowani słodyczami. Na szkolnych korytarzach zamieszczono także wielkie papierowe serca, na których można było wpisywać swoje wyznania.

Więcej…
 


"Fermatki" zaśpiewały
na XI Międzyszkolnym Przeglądzie Kolęd i Pastorałek
w Zespole Szkół Miejskich nr 5 w Jaśle

W ostatnią niedzielę, tj. 25.01.2015 r. zespół FERMATKI (SP) wystąpił na XI Międzyszkolnym Przeglądzie Kolęd i Pastorałek w Zespole Szkół Miejskich nr 5 w Jaśle - Sobniowie.

Więcej…
 


Wieka Orkiestra Świątecznej Pomocy

11.01.2015r. Wieka Orkiestra Świątecznej Pomocy zagrała w Skołyszynie podczas 23 Finału. W tym roku po raz pierwszy sztab mieścił się w Zespole Szkół Publicznych w Skołyszynie. Od rana 30 wolontariuszy – uczniów gimnazjum i nauczycieli ZSP w Skołyszynie kwestowało na terenie Skołyszyna, Lisowa, Sławęcina, Przysiek, Święcan, Bączala, Jabłonicy i Harklowej. Wolontariusze spotkali się z życzliwością i serdecznością ze strony mieszkańców naszej gminy. Podczas kilkugodzinnej kwesty zebrano kwotę 4881,96 zł, która została przekazana na konto Fundacji WOŚP.

Więcej…
 
<< Początek < Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 Następna > Ostatnie >>

Strona 3 z 8
Dziennik elektroniczny
Erasmus+
Nasza Szkoła
Misja Przyroda
Szkoła z klasą
Gmina Skołyszyn
Kuratorium Oświaty Rzeszów
Ministerstwo Edukacji Narodowej
BIP
OSP Skołyszyn
Jasielski Portal Informacyjny
Pajacyk