Archiwum2014\2015


Uczniowie naszego gimnazjum nagrodzeni w konkursie plastycznym organizowanym przez Związek Gmin Dorzecza Wisłoki.

W poniedziałek 1.06.2015r. w Pilźnie odbyła się kolejna edycja „Słonecznych dni ze Związkiem Gnin Dorzecza Wisłoki”.

Wzięli w niej udział uczniowie z terenu 20 gmin należących do Związku Gmin Dorzecza Wisłoki z powiatów: jasielskiego, krośnieńskiego, dębickiego, tarnowskiego i gorlickiego.

Więcej…
 


KONKURS RECYTATORSKI

W dniu 26 maja 2015r. uczniowie klasy V wzięli udział w Gminnym Konkursie Krasomówczym pod hasłem „ Mój ulubiony bohater literacki” .

Naszą szkołę reprezentowali: Sebastian Mikołajczyk, który zajął I miejsce oraz Karolina Kmiotek (II miejsce). Komisja wysoko oceniła ich interpretację głosową wybranych fragmentów prozy i ogólny wyraz artystyczny. Laureaci otrzymali dyplomy oraz nagrody książkowe.

Więcej…
 


"Skąd na świecie wzięły się przebiśniegi"

Klasy drugie pod kierunkiem wychowawców przygotowały na powitanie wiosny przedstawienie "Skąd na świecie wzięły się przebiśniegi". Wszyscy uczniowie bardzo angażowali się w próby i przygotowanie dekoracji. Na przedstawienie ,które odbyło się 26 marca w po świetlicy szkolnej zostali zaproszeni koledzy i koleżanki z klas l-lll oraz z zerówki.

Więcej…
 


Misja Przyroda – Zielona Szkoła w Parkach Narodowych
Krempna 25-29.05.2015r.

Cel projektu:
Celem projektu jest budowanie wśród uczniów świadomości i poczucia odpowiedzialności za środowisko przyrodnicze własnego regionu i Polski oraz akceptacji dla terenów chronionych.
Dzięki udziałowi w projekcie uczniowie poznają bogactwo gatunkowe otaczającego ich środowiska przyrodniczego i praktyczne znaczenie różnorodności biologicznej.

Więcej…
 


Wycieczka kl. IIb Gimnazjum do Ogrodu Doświadczeń
im. Stanisława Lema w Krakowie 14 V 2015r.

Dnia 14 maja br. uczniowie kl. IIb wraz z opiekunami udali się do Ogrodu Doświadczeń im. Stanisława Lema w Krakowie.

Jest to pierwszy w Polsce i jeden z niewielu w Europie taki park edukacyjny. Na wolnym polu, wśród drzew na obszarze 6ha Parku Lotników Polskich umieszczono 60 stanowisk prezentujących w ciekawy sposób różne zjawiska fizyczne.

Więcej…
 
<< Początek < Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 Następna > Ostatnie >>

Strona 1 z 8
BIP
Dziennik elektroniczny
Erasmus+
Misja Przyroda
Nasza Szkoła
Szkoła z klasą
Gmina Skołyszyn
Kuratorium Oświaty Rzeszów
Ministerstwo Edukacji Narodowej
Pajacyk
OSP Skołyszyn