Aktualności


Ogłoszenie

Dyrektor Szkoły Podstawowej w Skołyszynie informuje, że od poniedziałku w szkole i przedszkolu zostaje zawieszony strajk nauczycieli. W związku z powyższym od dnia 15.04.2019 r. zajęcia odbywać się będą według planu, wszyscy uczniowie przychodzą do szkoły! Egzaminy ósmoklasistów będą przebiegać według harmonogramu. Wiosenna przerwa świąteczna: 18.04 do 23.04.2019 r.

 


Ogłoszenie

Szanowni Państwo,
informuje, że od dnia 8 kwietnia do odwołania nauczyciele Szkolny Podstawowej oraz Przedszkola w Skołyszynie przystąpili do strajku. W związku z powyższym uprzejmie proszę o zapewnienie w tych dniach opieki dla swoich dzieci. Zdaję sobie sprawę, że protest pracowników oświaty może wiązać się z trudnościami dla Państwa i Państwa dzieci. Prosimy Państwa o wyrozumiałość i wsparcie w trudnej sytuacji.

Z poważaniem
Dyrektor szkoły Hubert Hasiak

 


Ogłoszenie

Szanowni Państwo,
informuje, że od dniu 8 kwietnia do odwołania nauczyciele Szkoły Podstawowej oraz Przedszkola w Skołyszynie przystąpili do strajku. W związku z powyższym uprzejmie proszę o zapewnienie w tych dniach opieki dla swoich dzieci. Zdaję sobie sprawę, że protest pracowników oświaty może wiązać się z trudnościami dla Państwa i Państwa dzieci. Prosimy Państwa o wyrozumiałość i wsparcie w trudnej sytuacji.

Z poważaniem
Dyrektor szkoły Hubert Hasiak

 


Nowa jakość kształcenia w Gminie Skołyszyn

Tytuł projektu:
Nowa jakość kształcenia w Gminie Skołyszyn

Wnioskodawca: Gmina Skołyszyn

Okres realizacji: 01.05.2018-30.06.2020

Cel główny:
Wzrost kompetencji kluczowych min. 750 uczniów i 130 nauczycieli z wszystkich szkół prowadzonych w Gminie Skołyszyn w obszarach TIK, nauk matematyczno-przyrodniczych, języków obcych, kreatywności, innowacyjności i pracy zespołowej w okresie 05.2018-06.2020.

Więcej…
 


Program Rekolekcji Wielkopostnych w szkole 2018

(dotyczy klas I - VII SP oraz II - III GIM)

26.03 (poniedziałek)
godz.8:00 zbiórka przy szkole
ok. godz. 11:15 obiad i rozejście się do domów

27.03 (wtorek)
godz. 8:00 zbiórka przy szkole
ok. godz 11:15 obiad i rozejście się do domów

28.03 (środa) DZIEŃ PATRIOTYCZNY
godz. 8:00 zbiórka przy szkole w strojach galowych
ok. godz 11:30 obiad i rozejście się do domów

Świetlica w dni rekolecji pracuje normalnie.
Obecność uczniów w tych dniach jest OBOWIĄZKOWA

 


Apel z okazji Święta Niepodległości 11 listopada

W przeddzień Święta Niepodległości, 10 listopada, odbył się w naszej szkole uroczysty apel, przypominający tę rocznicę. Fakty historyczne, trudna droga do wolności zostały zaprezentowane w postaci Montażu słowno-muzycznego.

Więcej…
 


OGŁOSZENIE

Dyrektor Szkoły Podstawowej w Zespole Szkół Publicznych w Skołyszynie informuje, że zapisy nowych dzieci do przedszkola na rok szkolny 2018/2019 rozpoczną się od dnia 08.01.2018 r. do dnia 28.02.2018 r.

Karty zapisu dzieci do przedszkola można pobrać w Przedszkolu, sekretariacie SP lub na stronie internetowej naszej szkoły (zakładka "do pobrania")

Wypełnione karty należy składać wyłącznie w sekretariacie szkoły.

(Prosimy o czytelne i kompletne wypełnienie wszystkich danych)

Rodzice dzieci uczęszczających do Przedszkola w bieżącym roku szkolnym składają na kolejny rok szkolny Deklarację o kontynuowaniu wychowania przedszkolnego w tym przedszkolu (do pobrania u wychowawców poszczególnych grup).

 
<< Początek < Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Następna > Ostatnie >>

Strona 1 z 18
Dziennik elektroniczny
Misja Przyroda
Szkoła z klasą
Gmina Skołyszyn
Nasza Szkoła
Kuratorium Oświaty Rzeszów
BIP
OSP Skołyszyn
Jasielski Portal Informacyjny
Ministerstwo Edukacji Narodowej
Pajacyk