Ogłoszenie

Dyrektor Szkoły Podstawowej w Zespołu Szkół Publicznych w Skołyszynie informuje, że zapisy nowych dzieci do przedszkola na rok szkolny 2021/2022 rozpoczną się od dnia 26.01.2021 r. do dnia 26.02.2021 r.

Karty zapisu dzieci do przedszkola można pobrać w Przedszkolu, sekretariacie ZSP lub na stronie internetowej naszej szkoły (www.zspskolyszyn.com.pl, zakładka "do pobrania")

Wypełnione karty należy składać w sekretariacie szkoły lub wysłać na adres e-mail szkoły: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. (Prosimy o czytelne i kompletne wypełnienie wszystkich danych)

Rodzice dzieci uczęszczających do Przedszkola w bieżącym roku szkolnym składają (u wychowawców) "Deklarację o kontynuowaniu wychowania przedszkolnego" w tym przedszkolu do pobrania u wychowawców poszczególnych grup lub na stronie internetowej szkoły.KARTA ZAPISU DZIECKA DO PRZEDSZKOLA (doc)

Deklaracja o kontynuowaniu wychowania przedszkolnego (doc)

 
BIP
Dziennik elektroniczny
Erasmus+
Misja Przyroda
Nasza Szkoła
Szkoła z klasą
Gmina Skołyszyn
Kuratorium Oświaty Rzeszów
Ministerstwo Edukacji Narodowej
Pajacyk
OSP Skołyszyn