OGŁOSZENIE

Dyrektor Szkoły Podstawowej w Zespole Szkół Publicznych w Skołyszynie informuje, że istnieje możliwość uruchomienia zajęć:

od 25 maja br.:
• możliwość wznowienia zajęć opiekuńczo-wychowawczych dla uczniów klas 0-III szkoły podstawowej z możliwością zajęć dydaktycznych;
• możliwość prowadzenia bezpośrednich zajęć specjalistycznych, w tym rewalidacyjno-wychowawczych, rewalidacyjnych i wczesnego wspomagania rozwoju.
• organizacja konsultacji na terenie szkoły dla uczniów klas VIII szkoły podstawowej,

od 1 czerwca br.:
• organizacja konsultacji dla uczniów wszystkich klas ze szkoły dla dzieci i młodzieży.

Należy wcześniej zgłosić zamiar uczestnictwa dziecka w zajęciach telefonicznie 134491124 lub mailowo Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. do dnia 21.05.2020 r. lub minimum 2 dni robocze przed skorzystaniem z opieki szkolnej.

Bardzo proszę o zapoznanie się z procedurami bezpieczeństwa dostępnymi na stronie internetowej szkoły. Warunkiem uczestnictwa dziecka w zajęciach jest podpisanie przez rodziców Oświadczenia oraz Deklaracji co stanowi załączniki w/w procedur.

Apeluję do rodziców, by z placówki mogły skorzystać te dzieci, których rodzice nie mają możliwości pogodzenia pracy z opieką w domu. Pierwszeństwo ze skorzystania z zajęć opiekuńczo- wychowawczych uzyskają dzieci pracowników systemu ochrony zdrowia, służb mundurowych, pracowników handlu i przedsiębiorstw, realizujących zadania związane z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19.

Grupy otwierane będą przy uwzględnieniu wytycznych Głównego Inspektora Sanitarnego i ministra zdrowia m.in. jedno dziecko na 4 m2, max 12 dzieci w grupie, grupy nie kontaktują się ze sobą. Zachowane będą również procedury bezpieczeństwa i organizacji pracy w okresie pandemii oraz na wypadek podejrzenia lub zakażenia wirusem Covid-19 na terenie Szkoły Podstawowej w Zespole Szkół Publicznych w Skołyszynie.Procedury bezpieczeństwa w okresie pandemii covid-19 na terenie Gminnego Przedszkola oraz Szkoły Podstawowej w Zespole Szkół Publicznych w Skołyszynie

Załącznik nr 1 OŚWIADCZENIE RODZICÓW/OPIEKUNÓW PRAWNYCH

Załącznik nr 2 DEKLARACJA RODZICA/OPIEKUNA PRAWNEGO

Wytyczne GIS, MZ i MEN dla szkół podstawowych – edukacja wczesnoszkolna
 
Dziennik elektroniczny
Erasmus+
Nasza Szkoła
Misja Przyroda
Szkoła z klasą
Gmina Skołyszyn
Kuratorium Oświaty Rzeszów
Ministerstwo Edukacji Narodowej
BIP
OSP Skołyszyn
Jasielski Portal Informacyjny
Pajacyk