OGŁOSZENIE

Dyrektor Szkoły Podstawowej w Zespole Szkół Publicznych w Skołyszynie informuje, że zapisy nowych dzieci do przedszkola na rok szkolny 2018/2019 rozpoczną się od dnia 08.01.2018 r. do dnia 28.02.2018 r.

Karty zapisu dzieci do przedszkola można pobrać w Przedszkolu, sekretariacie SP lub na stronie internetowej naszej szkoły (zakładka "do pobrania")

Wypełnione karty należy składać wyłącznie w sekretariacie szkoły.

(Prosimy o czytelne i kompletne wypełnienie wszystkich danych)

Rodzice dzieci uczęszczających do Przedszkola w bieżącym roku szkolnym składają na kolejny rok szkolny Deklarację o kontynuowaniu wychowania przedszkolnego w tym przedszkolu (do pobrania u wychowawców poszczególnych grup).

 
Dziennik elektroniczny
Erasmus+
Nasza Szkoła
Misja Przyroda
Szkoła z klasą
Gmina Skołyszyn
Kuratorium Oświaty Rzeszów
Ministerstwo Edukacji Narodowej
BIP
OSP Skołyszyn
Jasielski Portal Informacyjny
Pajacyk