Konstytucja 3 maja

5 maja br. w Zespole Szkół Publicznych w Skołyszynie odbył się uroczysty apel z okazji upamiętnienia Konstytucji 3 maja, w którym wzięli udział wszyscy uczniowie naszej szkoły, a także dyrektorzy, nauczyciele oraz personel.

Program artystyczny przygotowali uczniowie klas pierwszych i drugich (Emilia Starzec, Milena Szot, Karol Podkulski); klas piątych (Kuba Antas, Martyna Furman-Kuraś, Kuba Gizara, Ola Marszałek, Dominika Papciak, Kornelia Rzepka, Julia Sendra, Ania Sokołowska, Ola Gajecka, Ola Serafin, Sebastian Czyż); klasy szóstej (Julia Wójcikiewicz, Nikola Szpak, Zuzia Witkoś, Kamila Gargas, Weronika Syzdek, Klaudia Świerzowska, Klaudia Solan, Ola Turek , Oliwia Kupczyk, Joanna Gorgosz, Patrycja Kula, Dorota Ślusarz, Natalia Syzdek, Kuba Witalis, Oliwier Czechowicz, Maciek Pawluś, Kuba Potykanowicz, Kacper Woźniak, Andrzej Nabożny, Hubert Setlak); uczennica klasy pierwszej gimnazjum (Ala Mastej) oraz uczniowie klasy drugiej gimnazjum (Kuba Filip, Nikodem Szot, Jakub Zawisza, Dawid Furmanek).

Na początku uroczystości wszyscy odśpiewali hymn państwowy, który był wstępem do całej inscenizacji. Akademia przypominała o wydarzeniach z 1791 roku i przybrała formę sejmiku uczniowskiego. Szkolny zespół ,,Fermatki” wzbogacił ten występ pięknym i uroczystym śpiewem.

Młodzież naszej szkoły udowodniła, że uczniowie potrafią z szacunkiem i zaangażowaniem uczcić ważne wydarzenia. 
BIP
Dziennik elektroniczny
Erasmus+
Misja Przyroda
Nasza Szkoła
Szkoła z klasą
Gmina Skołyszyn
Kuratorium Oświaty Rzeszów
Ministerstwo Edukacji Narodowej
Pajacyk
OSP Skołyszyn