Dzień Kobiet

„TA JEDYNA” to hasło przewodnie obchodzonego 8. marca Dnia Kobiet. W naszej szkole to święto również miało miejsce, gdzie panowie obsypali Nasze Panie kwiatami, składali życzenia i wzięli udział w nietypowym apelu, jakim były wybory MISS.

Spośród dziesięciu kandydatek/ów wybrano Miss Szkoły, Miss Publiczności oraz Miss Reporterów. W skład jury wchodzili wszyscy nasi Panowie z Panem Dyrektorem na czele oraz przedstawiciele wszystkich klas.

Kandydatki wystąpiły w trzech odsłonach: strój szkolny, strój plażowy oraz strój wieczorowy, w którym kandydatki zatańczyły Belgijkę. W przerwie między prezentacjami czas umilały nam zespoły: Seba Weekend Mikołajczyk, trio Mig oraz duet Akcent Poti and Setlak.

Całej uroczystości towarzyszyła miła atmosfera, śpiew i dobry humor.

Dziękujemy Wszystkim za tak wspaniały udział



 
BIP
Dziennik elektroniczny
Erasmus+
Misja Przyroda
Nasza Szkoła
Szkoła z klasą
Gmina Skołyszyn
Kuratorium Oświaty Rzeszów
Ministerstwo Edukacji Narodowej
Pajacyk
OSP Skołyszyn