„Loteria fantowa”

Szkolne Koło Caritas wzięło udział w kursie organizowanym w Roku Miłosierdzia przez Caritas Diecezji Rzeszowskiej i zorganizowało „ loterię fantową” .Fanty zbierano wśród uczniów i nauczycieli naszego gimnazjum. Najwięcej fantów dostarczyli: Piotr Socha, Adam Pawluś i Patrycja Przybyłowska. Wykonano 153 losy.

W dniu 20.10.2016 r. w gimnazjum zorganizowano dyskotekę, podczas której sprzedano wszystkie losy. Zorganizowano sklepik dzięki produktom, które otrzymano od pana Dariusza Szota. Łączny dochód z przeprowadzonej akcji wyniósł 386 zł i został przesłany na konto Caritas Diecezji Rzeszowskiej z dopiskiem „SKC dla Dzieci”

Wszystkim darczyńcom i organizatorom dziękujemy.

Zabawa upłynęła w miłej atmosferze w czasie, której loteria fantowa dostarczyła dodatkowych emocji. Uzyskane środki będą wsparciem dla potrzebujących dzieci. 
Dziennik elektroniczny
Erasmus+
Nasza Szkoła
Misja Przyroda
Szkoła z klasą
Gmina Skołyszyn
Kuratorium Oświaty Rzeszów
Ministerstwo Edukacji Narodowej
BIP
OSP Skołyszyn
Jasielski Portal Informacyjny
Pajacyk