OTRZĘSINY KLAS PIERWSZYCH

Dnia 20 października 2016 r. w naszej szkole odbyły się "otrzęsiny" klas IA i IB gimnazjum, czyli przyjęcie do społeczności szkolnej – uczniów klas pierwszych.

Otrzęsiny składały się z cyklu zabaw oraz konkursów takich jak:
- taniec na gazecie,
- zjedzenie kwaśnej niespodzianki,
- quizu wiedzowego na temat naszej szkoły oraz nauczycieli,
- picie mleka bez użycia rąk i wiele, wiele innych.
Wszystkie konkurencje były oceniane przez jury.

Obie klasy pierwsze wzorowo wypełniły swoje zadania, tym samym, zasłużyły na to, by przyjąć je do społeczności szkolnej. Jednak klasa IA okazała się nieco lepsza w związku z tym samorząd uczniowski przygotował nagrodę dla zwycięzców – jeden, wybrany dzień bez pytania dla całej klasy. Na końcu uroczystości wszyscy uczniowie klas pierwszych złożyli akt ślubowania przyrzekając godnie reprezentować naszą szkołę na zewnątrz, tworząc wzorowy wizerunek ucznia Gimnazjum, być aktywnym i twórczym członkiem społeczności uczniowskiej, pomagać i wspierać młodszych i słabszych oraz troszczyć się o kulturę własną i otoczenia.

Po ślubowaniu rozpoczęła się dyskoteka. Całej uroczystości towarzyszyła wspaniała zabawa i miła atmosfera. O tym, jaka była zabawa, można się przekonać oglądając zdjęcia w galerii szkolnej: 
Dziennik elektroniczny
Erasmus+
Nasza Szkoła
Misja Przyroda
Szkoła z klasą
Gmina Skołyszyn
Kuratorium Oświaty Rzeszów
Ministerstwo Edukacji Narodowej
BIP
OSP Skołyszyn
Jasielski Portal Informacyjny
Pajacyk