Zjazd absolwentów...

Pod tym tajemniczym hasłem ukryła się myśl przewodnia tegorocznej uroczystej akademii z okazji Dnia Edukacji narodowej, która w środowe przedpołudnie zgromadziła nas wszystkich w hali szkoły.

Aktorzy-nasi uczniowie, wcielili się w role absolwentów, którzy po latach spotykają się w murach dawnej szkoły , by powspominać miłe chwile w towarzystwie swoich pedagogów- w tych rolach Prawdziwi, Autentyczni, Nasi Kochani NAUCZYCIELE !!!!!!

W tym roku pragnęliśmy również, by tą uroczystością wyrazić wdzięczność wszystkim pracownikom naszego Zespołu Szkół za trud ich codziennej pracy. Dlatego też wszyscy zasiedli na honorowych miejscach przy stole i stali się piękną Ozdobą naszej akademii!!!!

Dziękujemy Wam Kochani Dyrektorzy, Drogie Panie i Drodzy Panowie Nauczyciele, Panie Kucharki, Panie Woźne, Panowie Konserwatorzy i Panie Sekretarzu za Waszą nieocenioną pracę!!!!



 
Dziennik elektroniczny
Erasmus+
Nasza Szkoła
Misja Przyroda
Szkoła z klasą
Gmina Skołyszyn
Kuratorium Oświaty Rzeszów
Ministerstwo Edukacji Narodowej
BIP
OSP Skołyszyn
Jasielski Portal Informacyjny
Pajacyk