Inauguracja roku szkolnego
2016/2017

W czwartek, 1.września w całej Polsce rozpoczął się nowy rok szkolny. Również w naszej w tym dniu miała miejsce inauguracja nowego 2016/2017 roku szkolnego.

Uroczystości rozpoczęły się o godzinie 8. w kościele parafialnym. Prowadzący nabożeństwo mówił o potrzebie podejmowania wysiłku nauki. Życzył wszystkim dzieciom i nauczycielom wielu sukcesów w tym nowym roku.

Następnie wszyscy udali się na dalszą część uroczystości do hali sportowej. Poprowadził ją pan Dyrektor mgr Hubert Hasiak. Pięknym, okolicznościowym przemówieniem powitał dzieci, ich rodziców a także wszystkich pracowników. Podkreślił w nim także znaczenie szkoły i edukacji w życiu każdego młodego człowieka. Szczególne ciepła słowa skierował do tych najmłodszych uczniów, którzy po raz pierwszy przyszli do Zespołu Szkół Publicznych w Skołyszynie.

W dalszej części zapoznał wszystkich z kalendarzem roku szkolnego, przydziałem sal lekcyjnych i wychowawcami poszczególnych klas. Przypomniał także o zasadach bezpieczeństwa na lekcjach, przerwach, w budynku i na placu przed szkołą.

Po przemówieniu pana Dyrektora wszyscy udali się do swoich klas na spotkanie z wychowawcami.

 
Dziennik elektroniczny
Erasmus+
Nasza Szkoła
Misja Przyroda
Szkoła z klasą
Gmina Skołyszyn
Kuratorium Oświaty Rzeszów
Ministerstwo Edukacji Narodowej
BIP
OSP Skołyszyn
Jasielski Portal Informacyjny
Pajacyk