Spektakularny sukces Michała

Michał Syzdek jest uczniem naszego gimnazjum. Od początku nauki osiągał bardzo dobre wyniki w nauce. Jego pasją były przedmioty ścisłe. W tegoroczny konkursie przedmiotowym z geografii organizowanym przez Kuratorium Oświaty w Rzeszowie został laureatem. Solidna praca, wypełnianie obowiązków sprawiły, że na egzaminie gimnazjalnym w br. szkolnym osiągnął najwyższe wyniki:
• historia i wiedza o społeczeństwie - 100%
• biologia, chemia, fizyka i geografia - 100%
• język angielski na poziomie rozszerzonym - 100%
• matematyka - 96%
• język angielski na poziomie podstawowym - 95%
• języka polski - 94%

Michał jest przykładem na to, że warto się uczyć i poszerzać swoją wiedzę. Systematyczna praca przynosi efekty i radość z jej wyników. W jego przypadku potwierdziły się słowa: „Nauki korzenie są gorzkie, ale owoce smaczne”. Michałowi gratulujemy wielkiego sukcesu. Życzymy także dalszych sukcesów w nowej szkole.

 
BIP
Dziennik elektroniczny
Erasmus+
Misja Przyroda
Nasza Szkoła
Szkoła z klasą
Gmina Skołyszyn
Kuratorium Oświaty Rzeszów
Ministerstwo Edukacji Narodowej
Pajacyk
OSP Skołyszyn