Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy

Dnia 23.04.2016r. w sobotę o godz.12:00 w naszej szkole odbył się Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy pana Zenona Szury. Rywalizacja była bardzo zacięta. O puchar walczyło ponad 150 uczestników, którzy prezentowali się w swoich grupach wiekowych i klasach tanecznych. Przybyło, wielu młodych tancerzy z różnych szkół oraz klubów tanecznych. Swoje umiejętności pokazali tancerze z: AT DANCE- studio tańca Tomasza Berkowicz, GOK­ Czermna, grupa taneczna z Biecza, przedszkole z Kołaczyc, Nowy Żmigród­ SP, Bajkowe Przedszkole Jasło, SP w Krajowicach i Studio Tańca Podkarpacie Jasło, prowadzone przez organizatora turnieju pana Adama Berkowicza. W turnieju wzięli udział także reprezentanci ZSP w Skołyszynie.

Puchar Wójta Gminy zdobyli Adrian Brej, mieszkaniec Jasła wraz ze swoją partnerką Karoliną Mitoraj z Przysiek, którzy reprezentowali ST Podkarpacie Jasło. Zaprezentowali oni swoje wspaniałe umiejętności w kilku tańcach standardowych oraz latynoskich, takich jak np. samba, rumba i walc wiedeński. Ich mistrzowskie wykonanie potwierdza to, że mają bardzo wysoką klasę taneczną B.

W organizację oraz obsługę turnieju włączyli się uczniowie ZS Mundurowych w Trzcinicy oraz uczennice klasy 2a Gimnazjum w Skołyszynie.

Gratulujemy i życzymy więcej sukcesów tanecznych. 
BIP
Dziennik elektroniczny
Erasmus+
Misja Przyroda
Nasza Szkoła
Szkoła z klasą
Gmina Skołyszyn
Kuratorium Oświaty Rzeszów
Ministerstwo Edukacji Narodowej
Pajacyk
OSP Skołyszyn