Wpisany przez Administrator   


Wycieczka klas Ia,Ic i IIa do parku rozrywki w Zawadzie

Dnia 16.05.2016r. odbyła się integracyjna wycieczka klas Ia, Ic i IIa do parku rozrywki w Zawadzie. W myśl hasła "sport to zdrowie" uczniowie skorzystali ze wszystkich oferowanych atrakcji. Dzieci pokonywały przeszkody w parku linowym, skakały na euro bungee, trampolinach. Do dyspozycji miały też pole golfowe, gdzie toczyły zaciętą rywalizację. Dużym zainteresowaniem cieszył się również małpi gaj, gdzie szaleństwom nie było końca. W kolorowej "stołówce" na świeżym powietrzu dzieci mogły odpocząć i poczęstować się przygotowanymi drożdżówkami i sokiem.

Wycieczka udała się fantastycznie. Pełni wrażeń "mocno zmęczeni", ale szczęśliwi uczniowie niechętnie wracali do autobusu...Szczęśliwie wrócili do domu. 
BIP
Dziennik elektroniczny
Erasmus+
Misja Przyroda
Nasza Szkoła
Szkoła z klasą
Gmina Skołyszyn
Kuratorium Oświaty Rzeszów
Ministerstwo Edukacji Narodowej
Pajacyk
OSP Skołyszyn