Wycieczkę do Centrum Dziedzictwa Szkła w Krośnie

W dniu 22 kwietnia nasza klasa I b udała się na wycieczkę do Centrum Dziedzictwa Szkła w Krośnie. Zostaliśmy przywitani przez panią przewodniczkę, która przedstawiła nam pokrótce historię Huty Szkła w Krośnie. Na własne oczy mogliśmy też zobaczyć poszczególne etapy powstawania wyrobów szklanych, a także potrzebne do tego narzędzia i piece. Największe wrażenie zrobiła na nas własnoręczna produkcja szklanych medali, które każdy z nas mógł zabrać ze sobą na pamiątkę. Bardzo spodobały nam się zajęcia malowania na szkle, podczas których stworzyliśmy kolorowe obrazki. Po wyjściu z muzeum zjedliśmy pyszne lody i gofry przy fontannie na krośnieńskim rynku. Wielką frajdę sprawiły nam też zabawy i szaleństwa w Figielku w Jaśle, gdzie miło spędziliśmy czas. 
BIP
Dziennik elektroniczny
Erasmus+
Misja Przyroda
Nasza Szkoła
Szkoła z klasą
Gmina Skołyszyn
Kuratorium Oświaty Rzeszów
Ministerstwo Edukacji Narodowej
Pajacyk
OSP Skołyszyn