X Powiatowy Konkurs Grafiki Komputerowej

28 marca 2012 roku w Gminnym Ośrodku Kultury i Czytelnictwa w Skołyszynie odbyło się rozstrzygnięcie X Powiatowego Konkursu Grafiki Komputerowej.

Konkurs organizowany jest od dziesięciu lat przez Gminny Ośrodek Kultury i Czytelnictwa w Skołyszynie w celu doskonalenia umiejętności plastycznych dzieci i młodzieży, wyćwiczenia sprawnego posługiwania się nowoczesną techniką informatyczną oraz stworzenia uczniom możliwości prezentacji informatycznych dokonań.

„EURO 2012” – to temat tegorocznej, jubileuszowej edycji. Na konkurs wpłynęło 49 prac ze szkół podstawowych i gimnazjów powiatu jasielskiego. Również uczniowie naszej szkoły wykonali na ten konkurs prace.

Wyniki konkursu:

klasy IV-VI - szkoła podstawowa:
m-ce I Natalia Papciak – kl. VI ZSP Skołyszyn
m-ce II Ewa Kosiba – kl. V ZSP Skołyszyn
m-ce III Gabriela Kozioł – kl. V ZSP Skołyszyn

gimnazja
m-ce II Urszula Król – kl. III ZSP Skołyszyn
m-ce III Anna Stasiak – kl. II ZSP Skołyszyn 
Dziennik elektroniczny
Erasmus+
Nasza Szkoła
Misja Przyroda
Szkoła z klasą
Gmina Skołyszyn
Kuratorium Oświaty Rzeszów
Ministerstwo Edukacji Narodowej
BIP
OSP Skołyszyn
Jasielski Portal Informacyjny
Pajacyk