SZKOŁA PODSTAWOWA W SKOŁYSZYNIE


XXI Konkurs kolęd i pastorałek
„NA NUTĘ KANTYCZEK”
JDK W JAŚLE

W piątek, 18 grudnia br. w JDK w Jaśle odbyła się 21 edycja Konkursu kolęd i pastorałek „ Na nutę kantyczek”. Wzięło w nim udział 49 solistów i 17 zespołów z województwa podkarpackiego i województw ościennych.

Z naszej szkoły w konkursie wystąpił zespół „Fermatki” kl.4-6 SP i zdobył wyróżnienie.

Więcej…
 


INFORMACJA o dodatkowych dniach wolnych od zajęć dydaktyczno- wychowawczych w roku szkolnym 2015/2016

Zgodnie z rozporządzeniem MEN z dnia 5 października 2010r.w sprawie organizacji roku szkolnego (Dz. U. z 2010r. Nr 186, poz. 1245) dyrektor Zespołu Szkół Publicznych w Skołyszynie, po zasięgnięciu opinii Rady Pedagogicznej, Rady Rodziców i Samorządu Uczniowskiego ustala następujące dodatkowe dni wolne od zajęć dydaktyczno – wychowawczych:

Więcej…
 


Ogólnopolski konkurs plastyczny „Zapobiegajmy pożarom”
Etap gminny i powiatowy

Na początku grudnia w Gminnym Ośrodku Kultury i Czytelnictwa odbyło się rozstrzygnięcie konkursu na szczeblu gminnym. Jury oceniło w różnych kategoriach wiekowych 54 prace ukazujące problematykę ochrony przeciwpożarowej, pracę strażaków i ratowników.

Więcej…
 


Konkurs plastyczny
zorganizowany przez Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie

Dnia 8grudnia 2015r. został rozstrzygnięty konkurs profilaktyczny dla uczniów klas I-III szkół gimnazjalnych z powiatu jasielskiego w ramach realizacji Programu Przeciwdziałania Przemocy w Rodzinie oraz Ochrony Ofiar Przemocy w Rodzinie.

Więcej…
 


Świąteczny czas…..
Zespoły „Fermatki” Sp i „SkoliszClub” gimnazjum zaśpiewały podczas spotkania „Przy wigilijnym stole”

W sobotę 12 grudnia br. w remizie Ochotniczej Straży Pożarnej w Skołyszynie odbyło się gminne spotkanie „ Przy wigilijnym stole” zorganizowane przez Koło Gospodyń Wiejskich w Skołyszynie. Wzięły w nim delegacje Kół Gospodyń Wiejskich z całej gminy a także przedstawiciele władz samorządowych.

Więcej…
 


Św. Mikołaj

Jak co roku, tak i teraz pojawił się w naszej Św. Mikołaj. Przybył do nas w towarzystwie dwóch pięknych orszaków. Wszyscy długo wyczekiwaliśmy naszego gościa. Św. Mikołaj przybył do nas w ogromnych saniach pełnych niesamowitych prezentów. Najmłodsi z niecierpliwością oczekiwali na jego wizytę, starsi podziwiali z niedowierzaniem. W tym czasie wszyscy porządkowali i dekorowali salę przygotowując się na spotkanie.

Więcej…
 


Kurs fotograficzny i sesja zdjęciowa w klasie 3b gimnazjum

W ostatni piątek listopada br. uczniowie klasy 3b gimnazjum gościli u siebie panią Angelinę Drankę, która jest fotografem i grafikiem komputerowym. Ukończyła ona studia Edukacja artystyczna w zakresie sztuk plastycznych w Nowym Sączu a później Grafikę komputerową- studia magisterskie – w Krakowie. Profesjonalnie od ponad 5 lat zajmuje się fotografią. Pracuje w firmie Nova Sandec. Posiada także swoją firmę fotograficzną „Adart”.

Więcej…
 
Więcej artykułów…
<< Początek < Poprzednia 11 12 13 14 15 16 17 18 19 Następna > Ostatnie >>

Strona 15 z 19
BIP
Dziennik elektroniczny
Erasmus+
Misja Przyroda
Nasza Szkoła
Szkoła z klasą
Gmina Skołyszyn
Kuratorium Oświaty Rzeszów
Ministerstwo Edukacji Narodowej
Pajacyk
OSP Skołyszyn