SZKOŁA PODSTAWOWA W SKOŁYSZYNIE


Nasze sukcesy w XIV Gminnym Przeglądzie Piosenki Religijnej , Kolęd i Pastorałek w GOKiCz w Skołyszynie

W ostatnim tygodniu stycznia, tj.27.01.br. w sali widowiskowej GOKiCz w Skołyszynie odbył się XIV Gminny Przegląd Piosenki Religijnej, Kolęd i Pastorałek. Wzięła w nim także udział liczna grupa wokalistów z naszej szkoły. Wykonane przez nich kolędy, pastorałki czy piosenki bożonarodzeniowe zostały wysoko ocenione przez jury.

Więcej…
 


W grupie siła
język angielski w projektach

Na lekcjach języka angielskiego w naszej szkole często pracujemy metodą projektu. Uczniowie pracują w grupach nad różnymi zagadnieniami, a następnie prezentują je w klasie. W ostatnim tygodniu klasy IVa, IVb oraz klasa VI przygotowywały swoje prace projektowe pt.Tajemnice ludzkiego organizmu (kl. VI) oraz Jak dbać o środowisko? (kl. IVa i b).

Więcej…
 


JASEŁKA

Dnia 13 stycznia odbyły się w naszej szkole Jasełka. Na widowni zasiedli najbliżsi naszych uczniów: rodzice, dziadkowie, ciocie i wujkowie, którzy nie kryli łez wzruszenia. Na scenie natomiast pojawili się aktorzy- wszyscy uczniowie klas pierwszych. W pięknej scenerii, atmosferze nastrojowych kolęd i pastorałek pomogli nam wszystkim przenieść się wspomnieniami do Betlejemskiej Szopki, by być bliżej Malutkiego Jezuska, Jego Matki i Świętego Józefa.

Więcej…
 


24. Finał WOŚP
Mierzymy wysoko!

10.01.2016r. kolejny raz Wielka Orkiestra Świątecznej pomocy zagrała w Skołyszynie podczas 24 Finału. Od wczesnego rana, mimo niesprzyjającej pogody 30 wolontariuszy – uczniów i nauczycieli Zespołu Szkół Publicznych w Skołyszynie kwestowało na terenie Skołyszyna, Lisowa, Przysiek, Sławęcina, Siepietnicy i Święcan. Spotkali się oni z dużą serdecznością ze strony mieszkańców naszej gminy, co zaowocowało kwotą 5316 zł przekazaną na konto Fundacji WOŚP.

Więcej…
 


OGŁOSZENIE

Dyrektor Zespołu Szkół Publicznych w Skołyszynie informuje, że zapisy dzieci do przedszkola na rok szkolny 2016/2017 rozpoczną się od dnia 11.01.2016 r. do dnia 26.02.2016 r.

Karty zapisu dzieci do przedszkola można pobrać w Przedszkolu, sekretariacie ZSP lub na stronie internetowej naszej szkoły (zakładka "do pobrania")

Wypełnione karty należy składać wyłącznie w sekretariacie szkoły.

(Prosimy o czytelne i kompletne wypełnienie wszystkich danych)

 


Wigilia w szkole

Dzień 22 grudnia był dla nas niesamowitym przeżyciem. W atmosferę zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia wprowadziły nas uroczyste wigilie przygotowane w klasach.

Następnie wszyscy nauczyciele, pracownicy obsługi oraz uczniowie wzięli udział we wspólnym kolędowaniu. Wychowawczynie klas pierwszych, pani Agnieszka Starzec, pani Urszula Czerwińska oraz pani Aleksandra Mazur wraz ze swoimi podopiecznymi dostarczyły nam wielu niezapomnianych wrażeń.

Więcej…
 


„Wszyscy wszystkim ślą życzenia”…

Najpiękniejsze kartki świąteczne wykonane także przez uczniów naszej szkoły Konkurs plastyczny w GOKiCZ w Skołyszynie

W ostatni piątek, tj.18 grudnia br. w GOKiCZ w Skołyszynie odbyło się ogłoszenie wyników i rozdanie nagród w konkursie plastycznym na najpiękniejszą kartkę bożonarodzeniową. Jury oceniło 150 prac nadesłanych z różnych szkół podstawowych i gimnazjów Gminy Skołyszyn.

Więcej…
 
Więcej artykułów…
<< Początek < Poprzednia 11 12 13 14 15 16 17 18 19 Następna > Ostatnie >>

Strona 14 z 19
BIP
Dziennik elektroniczny
Erasmus+
Misja Przyroda
Nasza Szkoła
Szkoła z klasą
Gmina Skołyszyn
Kuratorium Oświaty Rzeszów
Ministerstwo Edukacji Narodowej
Pajacyk
OSP Skołyszyn