SZKOŁA PODSTAWOWA W SKOŁYSZYNIE


OGŁOSZENIE

Dyrektor Zespołu Szkół Publicznych w Skołyszynie informuje, że zapisy dzieci do przedszkola na rok szkolny 2016/2017 rozpoczną się od dnia 11.01.2016 r. do dnia 26.02.2016 r.

Karty zapisu dzieci do przedszkola można pobrać w Przedszkolu, sekretariacie ZSP lub na stronie internetowej naszej szkoły (zakładka "do pobrania")

Wypełnione karty należy składać wyłącznie w sekretariacie szkoły.

(Prosimy o czytelne i kompletne wypełnienie wszystkich danych)

 


Wigilia w szkole

Dzień 22 grudnia był dla nas niesamowitym przeżyciem. W atmosferę zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia wprowadziły nas uroczyste wigilie przygotowane w klasach.

Następnie wszyscy nauczyciele, pracownicy obsługi oraz uczniowie wzięli udział we wspólnym kolędowaniu. Wychowawczynie klas pierwszych, pani Agnieszka Starzec, pani Urszula Czerwińska oraz pani Aleksandra Mazur wraz ze swoimi podopiecznymi dostarczyły nam wielu niezapomnianych wrażeń.

Więcej…
 


„Wszyscy wszystkim ślą życzenia”…

Najpiękniejsze kartki świąteczne wykonane także przez uczniów naszej szkoły Konkurs plastyczny w GOKiCZ w Skołyszynie

W ostatni piątek, tj.18 grudnia br. w GOKiCZ w Skołyszynie odbyło się ogłoszenie wyników i rozdanie nagród w konkursie plastycznym na najpiękniejszą kartkę bożonarodzeniową. Jury oceniło 150 prac nadesłanych z różnych szkół podstawowych i gimnazjów Gminy Skołyszyn.

Więcej…
 


XXI Konkurs kolęd i pastorałek
„NA NUTĘ KANTYCZEK”
JDK W JAŚLE

W piątek, 18 grudnia br. w JDK w Jaśle odbyła się 21 edycja Konkursu kolęd i pastorałek „ Na nutę kantyczek”. Wzięło w nim udział 49 solistów i 17 zespołów z województwa podkarpackiego i województw ościennych.

Z naszej szkoły w konkursie wystąpił zespół „Fermatki” kl.4-6 SP i zdobył wyróżnienie.

Więcej…
 


INFORMACJA o dodatkowych dniach wolnych od zajęć dydaktyczno- wychowawczych w roku szkolnym 2015/2016

Zgodnie z rozporządzeniem MEN z dnia 5 października 2010r.w sprawie organizacji roku szkolnego (Dz. U. z 2010r. Nr 186, poz. 1245) dyrektor Zespołu Szkół Publicznych w Skołyszynie, po zasięgnięciu opinii Rady Pedagogicznej, Rady Rodziców i Samorządu Uczniowskiego ustala następujące dodatkowe dni wolne od zajęć dydaktyczno – wychowawczych:

Więcej…
 


Ogólnopolski konkurs plastyczny „Zapobiegajmy pożarom”
Etap gminny i powiatowy

Na początku grudnia w Gminnym Ośrodku Kultury i Czytelnictwa odbyło się rozstrzygnięcie konkursu na szczeblu gminnym. Jury oceniło w różnych kategoriach wiekowych 54 prace ukazujące problematykę ochrony przeciwpożarowej, pracę strażaków i ratowników.

Więcej…
 


Konkurs plastyczny
zorganizowany przez Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie

Dnia 8grudnia 2015r. został rozstrzygnięty konkurs profilaktyczny dla uczniów klas I-III szkół gimnazjalnych z powiatu jasielskiego w ramach realizacji Programu Przeciwdziałania Przemocy w Rodzinie oraz Ochrony Ofiar Przemocy w Rodzinie.

Więcej…
 
Więcej artykułów…
<< Początek < Poprzednia 11 12 13 14 15 16 17 18 Następna > Ostatnie >>

Strona 13 z 18
Dziennik elektroniczny
Erasmus+
Nasza Szkoła
Misja Przyroda
Szkoła z klasą
Gmina Skołyszyn
Kuratorium Oświaty Rzeszów
Ministerstwo Edukacji Narodowej
BIP
OSP Skołyszyn
Jasielski Portal Informacyjny
Pajacyk