SZKOŁA PODSTAWOWA W SKOŁYSZYNIE


INFORMACJA

W dniach 18.04 – 20.04.2016r. o godz. 9.00 odbędzie się egzamin gimnazjalny:
18 kwietnia 2016 r.
- z zakresu historii i wiedzy o społeczeństwie – godz. 9:00 - 10:00
- z zakresu języka polskiego – godz. 11:00 - 12:30

Więcej…
 


INFORMACJA

Dnia 5 kwietnia 2016r. (wtorek) odbędzie się sprawdzian klasy szóstej
• część 1. – język polski i matematyka – godz. 9:00
• część 2. – język obcy nowożytny – godz. 11:45

W tym dniu świetlica szkolna będzie nieczynna. Uczniowie szkoły podstawowej i „0” w szkole podstawowej mają dzień wolny od zajęć dydaktycznych i opiekuńczo-wychowawczych.

 


Oliwia i Michał byli bezkonkurencyjni w województwie!!!!

Z radością i dumą dzielimy się sukcesem naszych uczniów: Oliwii Kupczyk z klasy V Szkoły Podstawowej w Konkursie Języka Angielskiego i Michała Syzdka z klasy IIIa Gimnazjum w Konkursie z Geografii.

Po eliminacjach szkolnych i rejonowych w Krośnie przeszli do ostatniego etapu- wojewódzkiego w Rzeszowie. Tym samym otrzymując tytuły Laureatów Konkursów Przedmiotowych, stali się chlubą naszej szkoły.

Więcej…
 


INFORMACJA
o ponownym zapisaniu dziecka
do klasy I lub II

(podstawa prawna: art. 9 i 11 ustawy z dnia 29 grudnia 2015 r. o zmianie ustawy o systemie oświaty oraz niektórych innych ustaw)

Dla dzieci, które realizują obowiązek szkolny w roku szkolnym 2014/2015 lub 2015/2016 jako sześciolatki i natrafiły na problemy adaptacyjne i trudności w szkole istnieje możliwość ponownego zapisania ich do klasy I lub II (obowiązująca jedynie w roku szkolnym 2015/2016 oraz 2016/2017), która może pomóc w złagodzeniu procesu wcześniejszego objęcia ich obowiązkiem szkolnym.

Więcej…
 


Prace plastyczne uczniów naszego gimnazjum nagrodzone w IX Przeglądzie Twórczości Plastycznej
Dzieci i Młodzieży , JDK 2015

Ponad 100 prac z 17 szkół podstawowych i gimnazjalnych z powiatu jasielskiego wzięło udział w konkursie plastycznym organizowanym już od 9 lat przez Jasielski Dom Kultury w Jaśle.

Do tegorocznej edycji uczniowie mieli wykonać pracę na temat: „Moja przygoda z JDK-em”, pokazując w nich swoją „przygodę z kulturą” poprzez udział w różnych formach działalności JDK. Temat ten zaproponowano w związku z 65-leciem działalności tej placówki.

Więcej…
 


Dzień Świętego Walentego

11 lutego, jak co roku Samorząd Uczniowski przygotował Dzień Świętego Walentego. Cała szkoła zmieniła swój wystrój. Ściany zdobiły piękne serca, a my wszyscy ubraliśmy się na czerwono. Delegacja SU rozdała przygotowane wcześniej kartki z wyznaniami, a nauczycieli i pracowników obdarowaliśmy złotymi myślami i słodkościami.

Mamy nadzieję, że przypomnieliśmy wszystkim tę miła tradycję obdarowywania się ciepłymi słowami i życzliwością.

Więcej…
 


BAL MALUCHA

Już po raz dziesiąty w naszej szkole odbyła się coroczna impreza dla dzieci. Najmłodsi zebrali się licznie w towarzystwie swoich rodziców. Czekało na nich mnóstwo atrakcji.

Do zabawy zachęcał wesoły Clown wraz ze swą miłą asystentką. Panie zadbały o piękne makijaże naszych dzieci oraz o ich szałowe fryzury.

Więcej…
 
Więcej artykułów…
<< Początek < Poprzednia 11 12 13 14 15 16 17 18 19 Następna > Ostatnie >>

Strona 13 z 19
BIP
Dziennik elektroniczny
Erasmus+
Misja Przyroda
Nasza Szkoła
Szkoła z klasą
Gmina Skołyszyn
Kuratorium Oświaty Rzeszów
Ministerstwo Edukacji Narodowej
Pajacyk
OSP Skołyszyn