SZKOŁA PODSTAWOWA W SKOŁYSZYNIE


Prace plastyczne uczniów naszego gimnazjum nagrodzone w IX Przeglądzie Twórczości Plastycznej
Dzieci i Młodzieży , JDK 2015

Ponad 100 prac z 17 szkół podstawowych i gimnazjalnych z powiatu jasielskiego wzięło udział w konkursie plastycznym organizowanym już od 9 lat przez Jasielski Dom Kultury w Jaśle.

Do tegorocznej edycji uczniowie mieli wykonać pracę na temat: „Moja przygoda z JDK-em”, pokazując w nich swoją „przygodę z kulturą” poprzez udział w różnych formach działalności JDK. Temat ten zaproponowano w związku z 65-leciem działalności tej placówki.

Więcej…
 


Dzień Świętego Walentego

11 lutego, jak co roku Samorząd Uczniowski przygotował Dzień Świętego Walentego. Cała szkoła zmieniła swój wystrój. Ściany zdobiły piękne serca, a my wszyscy ubraliśmy się na czerwono. Delegacja SU rozdała przygotowane wcześniej kartki z wyznaniami, a nauczycieli i pracowników obdarowaliśmy złotymi myślami i słodkościami.

Mamy nadzieję, że przypomnieliśmy wszystkim tę miła tradycję obdarowywania się ciepłymi słowami i życzliwością.

Więcej…
 


BAL MALUCHA

Już po raz dziesiąty w naszej szkole odbyła się coroczna impreza dla dzieci. Najmłodsi zebrali się licznie w towarzystwie swoich rodziców. Czekało na nich mnóstwo atrakcji.

Do zabawy zachęcał wesoły Clown wraz ze swą miłą asystentką. Panie zadbały o piękne makijaże naszych dzieci oraz o ich szałowe fryzury.

Więcej…
 


Nasze sukcesy w XIV Gminnym Przeglądzie Piosenki Religijnej , Kolęd i Pastorałek w GOKiCz w Skołyszynie

W ostatnim tygodniu stycznia, tj.27.01.br. w sali widowiskowej GOKiCz w Skołyszynie odbył się XIV Gminny Przegląd Piosenki Religijnej, Kolęd i Pastorałek. Wzięła w nim także udział liczna grupa wokalistów z naszej szkoły. Wykonane przez nich kolędy, pastorałki czy piosenki bożonarodzeniowe zostały wysoko ocenione przez jury.

Więcej…
 


W grupie siła
język angielski w projektach

Na lekcjach języka angielskiego w naszej szkole często pracujemy metodą projektu. Uczniowie pracują w grupach nad różnymi zagadnieniami, a następnie prezentują je w klasie. W ostatnim tygodniu klasy IVa, IVb oraz klasa VI przygotowywały swoje prace projektowe pt.Tajemnice ludzkiego organizmu (kl. VI) oraz Jak dbać o środowisko? (kl. IVa i b).

Więcej…
 


JASEŁKA

Dnia 13 stycznia odbyły się w naszej szkole Jasełka. Na widowni zasiedli najbliżsi naszych uczniów: rodzice, dziadkowie, ciocie i wujkowie, którzy nie kryli łez wzruszenia. Na scenie natomiast pojawili się aktorzy- wszyscy uczniowie klas pierwszych. W pięknej scenerii, atmosferze nastrojowych kolęd i pastorałek pomogli nam wszystkim przenieść się wspomnieniami do Betlejemskiej Szopki, by być bliżej Malutkiego Jezuska, Jego Matki i Świętego Józefa.

Więcej…
 


24. Finał WOŚP
Mierzymy wysoko!

10.01.2016r. kolejny raz Wielka Orkiestra Świątecznej pomocy zagrała w Skołyszynie podczas 24 Finału. Od wczesnego rana, mimo niesprzyjającej pogody 30 wolontariuszy – uczniów i nauczycieli Zespołu Szkół Publicznych w Skołyszynie kwestowało na terenie Skołyszyna, Lisowa, Przysiek, Sławęcina, Siepietnicy i Święcan. Spotkali się oni z dużą serdecznością ze strony mieszkańców naszej gminy, co zaowocowało kwotą 5316 zł przekazaną na konto Fundacji WOŚP.

Więcej…
 
Więcej artykułów…
<< Początek < Poprzednia 11 12 13 14 15 16 17 18 Następna > Ostatnie >>

Strona 12 z 18
Dziennik elektroniczny
Erasmus+
Nasza Szkoła
Misja Przyroda
Szkoła z klasą
Gmina Skołyszyn
Kuratorium Oświaty Rzeszów
Ministerstwo Edukacji Narodowej
BIP
OSP Skołyszyn
Jasielski Portal Informacyjny
Pajacyk