SZKOŁA PODSTAWOWA W SKOŁYSZYNIE


Wycieczka do Rzeszowa

Dnia 06.05.2016r o godz. 7:00 spod GOKiCz klasa 1b wyruszyła na wycieczkę do Rzeszowa. Uczniowie oglądnęli wystawę klocków LEGO w Millenium Hall. Zwiedzili także lotnisko w Jasionce, gdzie zobaczyli odprawę pasażerów, a także lądowanie samolotu. Zapoznali się z pracą obsługi lotniska, celnikami oraz strażą pożarną. O godz. 16:30 pełni wrażeń wrócili do domu.

Więcej…
 


Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy

Dnia 23.04.2016r. w sobotę o godz.12:00 w naszej szkole odbył się Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy pana Zenona Szury. Rywalizacja była bardzo zacięta. O puchar walczyło ponad 150 uczestników, którzy prezentowali się w swoich grupach wiekowych i klasach tanecznych. Przybyło, wielu młodych tancerzy z różnych szkół oraz klubów tanecznych. Swoje umiejętności pokazali tancerze z: AT DANCE- studio tańca Tomasza Berkowicz, GOK­ Czermna, grupa taneczna z Biecza, przedszkole z Kołaczyc, Nowy Żmigród­ SP, Bajkowe Przedszkole Jasło, SP w Krajowicach i Studio Tańca Podkarpacie Jasło, prowadzone przez organizatora turnieju pana Adama Berkowicza. W turnieju wzięli udział także reprezentanci ZSP w Skołyszynie.

Więcej…
 
Wpisany przez Administrator   


Wycieczka klas Ia,Ic i IIa do parku rozrywki w Zawadzie

Dnia 16.05.2016r. odbyła się integracyjna wycieczka klas Ia, Ic i IIa do parku rozrywki w Zawadzie. W myśl hasła "sport to zdrowie" uczniowie skorzystali ze wszystkich oferowanych atrakcji. Dzieci pokonywały przeszkody w parku linowym, skakały na euro bungee, trampolinach. Do dyspozycji miały też pole golfowe, gdzie toczyły zaciętą rywalizację. Dużym zainteresowaniem cieszył się również małpi gaj, gdzie szaleństwom nie było końca. W kolorowej "stołówce" na świeżym powietrzu dzieci mogły odpocząć i poczęstować się przygotowanymi drożdżówkami i sokiem.

Więcej…
 


Pełna niezapomnianych wrażeń wycieczka gimnazjalistów do Wrocławia

W środę, 4 maja br., we wczesnych godzinach rannych uczniowie kl.IIa, IIb i IIIb naszego gimnazjum udali się w podróż na Dolny Śląsk do Wrocławia na zaplanowaną trzydniową wycieczkę.

Więcej…
 


Młodzi wokaliści i zespoły z naszej szkoły wystąpili na XXIV Gminnym Konkursie Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej w GOKiCz w Skołyszynie

W piątek, 29 kwietnia br. w GOKiCz w Skołyszynie odbyła się kolejna już 24.edycja Gminnego Konkursu Piosenki. Wzięło w niej udział ponad 200 wykonawców z różnych szkół z Gminy Skołyszyn.

Więcej…
 


"Witamy wiosnę"

Dnia 18 kwietnia uczniowie klasy 1a i 1c powitali wiosnę przygotowując przedstawienie pt." Witamy wiosnę". Rodzice uczniów zaangaźowali się w pomoc przy przygotowaniu strojów dla dzieci. Uczniowie pięknie opanowali i przedstawili powierzone im role.

Więcej…
 


Wycieczkę do Centrum Dziedzictwa Szkła w Krośnie

W dniu 22 kwietnia nasza klasa I b udała się na wycieczkę do Centrum Dziedzictwa Szkła w Krośnie. Zostaliśmy przywitani przez panią przewodniczkę, która przedstawiła nam pokrótce historię Huty Szkła w Krośnie. Na własne oczy mogliśmy też zobaczyć poszczególne etapy powstawania wyrobów szklanych, a także potrzebne do tego narzędzia i piece. Największe wrażenie zrobiła na nas własnoręczna produkcja szklanych medali, które każdy z nas mógł zabrać ze sobą na pamiątkę. Bardzo spodobały nam się zajęcia malowania na szkle, podczas których stworzyliśmy kolorowe obrazki. Po wyjściu z muzeum zjedliśmy pyszne lody i gofry przy fontannie na krośnieńskim rynku. Wielką frajdę sprawiły nam też zabawy i szaleństwa w Figielku w Jaśle, gdzie miło spędziliśmy czas.

Więcej…
 
Więcej artykułów…
<< Początek < Poprzednia 11 12 13 14 15 16 17 18 19 Następna > Ostatnie >>

Strona 11 z 19
BIP
Dziennik elektroniczny
Erasmus+
Misja Przyroda
Nasza Szkoła
Szkoła z klasą
Gmina Skołyszyn
Kuratorium Oświaty Rzeszów
Ministerstwo Edukacji Narodowej
Pajacyk
OSP Skołyszyn