SZKOŁA PODSTAWOWA W SKOŁYSZYNIE


OGŁOSZENIE

Dyrektor Szkoły Podstawowej w Zespole Szkół Publicznych w Skołyszynie informuje, że zapisy nowych dzieci do przedszkola na rok szkolny 2018/2019 rozpoczną się od dnia 08.01.2018 r. do dnia 28.02.2018 r.

Karty zapisu dzieci do przedszkola można pobrać w Przedszkolu, sekretariacie SP lub na stronie internetowej naszej szkoły (zakładka "do pobrania")

Wypełnione karty należy składać wyłącznie w sekretariacie szkoły.

(Prosimy o czytelne i kompletne wypełnienie wszystkich danych)

Rodzice dzieci uczęszczających do Przedszkola w bieżącym roku szkolnym składają na kolejny rok szkolny Deklarację o kontynuowaniu wychowania przedszkolnego w tym przedszkolu (do pobrania u wychowawców poszczególnych grup).

 


Fanpage na FACEBOOK

Zapraszamy do odwiedzania i polubienia naszych stron na Facebooku. Znajdziecie tam więcej zdjęć i informacji z uroczystości, imprez szkolnych i przedszkolnych.

Facebook - Szkoła Podstawowa

Facebook - Przedszkole

 


PRACE UCZNIÓW Z NASZEJ SZKOŁY NAGRODZONE W KONKURSIE PLASTYCZNYM „JESIENNE IMPRESJE” W JDK W JAŚLE

W tegorocznej, XI edycji Przeglądu Twórczości Plastycznej Dzieci i Młodzieży zatytułowanej „Jesienne impresje”, organizowanej przez JDK w Jaśle wzięło udział 41 szkół i placówek kultury. Na konkurs nadesłano 450 prac w rożnych kategoriach z całego powiatu jasielskiego.

Więcej…
 


WYCIECZKA UCZNIÓW KLASY 2A I 2B GIMNAZJUM DO JASIELSKIEGO DOMU KULTURY W JAŚLE, 20.10.2017 ROKU

W piątek, 20 października 2017 roku uczniowie klas drugich gimnazjum wraz z opiekunami udali się do JDK w Jaśle.

Na początku młodzież wzięła udział w projekcji filmu pt. „Decrescendo”. Opowiadał on o pracy młodego psychologa i muzyka , Tomka w domu starości i rodzącej się między nim a pacjentami przyjaźni. Film w bardzo ciekawy sposób poruszał zagadnienia związane z odchodzeniem, ze starością, z przemijaniem i optymizmem, jaki wnosił do tego domu Tomek.

Więcej…
 


SOLIŚCI ORAZ ZESPOŁY : FERMATKI I SKOLISZCLUB DZIAŁAJĄCE W NASZEJ SZKOLE PRZYGOTOWALI KONCERT DLA NAUCZYCIELI Z OKAZJI ICH ŚWIĘTA

„Wyśpiewać dziś chcemy Wam życzenia…”- tak zatytułowano koncert , który wykonali soliści i zespoły działające w naszej szkole podczas obchodów Święta Edukacji Narodowej dnia 13 października 2017 roku.

Więcej…
 


Uroczyste Rozpoczęcie Roku Szkolnego 2017/2018

Uroczyste Rozpoczęcie Roku Szkolnego 2017/2018 odbędzie się 4 września 2017 r. (poniedziałek).

Godz. 8:00 msza św. w kościele pw. św. Józefa i św. Piotra i Pawła

Godz. 9:00 dla klas 0 - VII Szkoły Podstawowej i II - III Gimnazjum w sali gimnastycznej

Godz. 9:00 dla Przedszkola spotkanie organizacyjne z wychowawcami w przedszkolu (w tym dniu dzieci nie zostają w przedszkolu)

W roku szkolnym 2017/2018 podręczniki i materiały ćwiczeniowe dla klas I-VII Szkoły podstawowej oraz II-III Gimnazjum będą zakupione przez szkołę z dotacji celowej na zakup podręczników i materiałów ćwiczeniowych. Zostaną one bezpłatnie wypożyczone uczniom we wrześniu.

Rodzice pokrywają na własny koszt tylko podręczniki i ćwiczenia do religii.

 


WIELKIE ZWYCIĘSTWO w Konkursie Podwórko Talentów NIVEA

Z przyjemnością informujemy, że nasza szkoła zalazła się na 8 miejscu w konkursie Podwórko Talentów NIVEA, co oznacza, że wkrótce na terenie Zespołu Szkół Publicznych w Skołyszynie powstanie nowoczesne, wielofunkcyjne podwórko.

Najpiękniejsze podziękowania dla wszystkich, którzy pomagali nam wygrać, za wspieranie i aktywny udział. To był czas ciężkiej pracy, ale też wielkiej radości. DZIĘKUJEMY!!!

 
Więcej artykułów…
<< Początek < Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Następna > Ostatnie >>

Strona 2 z 18
Dziennik elektroniczny
Erasmus+
Nasza Szkoła
Misja Przyroda
Szkoła z klasą
Gmina Skołyszyn
Kuratorium Oświaty Rzeszów
Ministerstwo Edukacji Narodowej
BIP
OSP Skołyszyn
Jasielski Portal Informacyjny
Pajacyk