SZKOŁA PODSTAWOWA W SKOŁYSZYNIE


Dzień Dziecka

Dnia 1 czerwca odbył się przy naszej szkole Dzień Dziecka. Klasa VI tradycyjnie przygotowała różne konkursy, gry i zabawy z nagrodami. Każdy mógł dla siebie znaleźć coś, w czym mógł zaprezentować swoje umiejętności i talenty. Wszystkie dzieci, zarówno te małe, jak i te trochę starsze miały wielką frajdę bawiąc się i rywalizując ze sobą w różnych rozgrywkach.
Więcej…
 


Wycieczka do Energylandii oraz Parku Doświadczeń im. Stanisława Lema w Krakowie

30 maja 2016 uczniowie klas pierwszych gimnazjum udali się na wycieczkę do Energylandii oraz Parku Doświadczeń im. Stanisława Lema w Krakowie.

Energylandia to kompleks, w którym na przestrzeni 26 hektarów zaprezentowano 44 różnego rodzaju nowoczesne i zaawansowane technologicznie urządzenia i atrakcje, poczynając od ekstremalnych dla spragnionej adrenaliny młodzieży, poprzez rodzinne, a kończąc na tych dla najmłodszych.

Więcej…
 


Wycieczka do Rzeszowa

Dnia 06.05.2016r o godz. 7:00 spod GOKiCz klasa 1b wyruszyła na wycieczkę do Rzeszowa. Uczniowie oglądnęli wystawę klocków LEGO w Millenium Hall. Zwiedzili także lotnisko w Jasionce, gdzie zobaczyli odprawę pasażerów, a także lądowanie samolotu. Zapoznali się z pracą obsługi lotniska, celnikami oraz strażą pożarną. O godz. 16:30 pełni wrażeń wrócili do domu.

Więcej…
 


Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy

Dnia 23.04.2016r. w sobotę o godz.12:00 w naszej szkole odbył się Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy pana Zenona Szury. Rywalizacja była bardzo zacięta. O puchar walczyło ponad 150 uczestników, którzy prezentowali się w swoich grupach wiekowych i klasach tanecznych. Przybyło, wielu młodych tancerzy z różnych szkół oraz klubów tanecznych. Swoje umiejętności pokazali tancerze z: AT DANCE- studio tańca Tomasza Berkowicz, GOK­ Czermna, grupa taneczna z Biecza, przedszkole z Kołaczyc, Nowy Żmigród­ SP, Bajkowe Przedszkole Jasło, SP w Krajowicach i Studio Tańca Podkarpacie Jasło, prowadzone przez organizatora turnieju pana Adama Berkowicza. W turnieju wzięli udział także reprezentanci ZSP w Skołyszynie.

Więcej…
 
Wpisany przez Administrator   


Wycieczka klas Ia,Ic i IIa do parku rozrywki w Zawadzie

Dnia 16.05.2016r. odbyła się integracyjna wycieczka klas Ia, Ic i IIa do parku rozrywki w Zawadzie. W myśl hasła "sport to zdrowie" uczniowie skorzystali ze wszystkich oferowanych atrakcji. Dzieci pokonywały przeszkody w parku linowym, skakały na euro bungee, trampolinach. Do dyspozycji miały też pole golfowe, gdzie toczyły zaciętą rywalizację. Dużym zainteresowaniem cieszył się również małpi gaj, gdzie szaleństwom nie było końca. W kolorowej "stołówce" na świeżym powietrzu dzieci mogły odpocząć i poczęstować się przygotowanymi drożdżówkami i sokiem.

Więcej…
 


Pełna niezapomnianych wrażeń wycieczka gimnazjalistów do Wrocławia

W środę, 4 maja br., we wczesnych godzinach rannych uczniowie kl.IIa, IIb i IIIb naszego gimnazjum udali się w podróż na Dolny Śląsk do Wrocławia na zaplanowaną trzydniową wycieczkę.

Więcej…
 


Młodzi wokaliści i zespoły z naszej szkoły wystąpili na XXIV Gminnym Konkursie Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej w GOKiCz w Skołyszynie

W piątek, 29 kwietnia br. w GOKiCz w Skołyszynie odbyła się kolejna już 24.edycja Gminnego Konkursu Piosenki. Wzięło w niej udział ponad 200 wykonawców z różnych szkół z Gminy Skołyszyn.

Więcej…
 
Więcej artykułów…
<< Początek < Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Następna > Ostatnie >>

Strona 10 z 19
BIP
Dziennik elektroniczny
Erasmus+
Misja Przyroda
Nasza Szkoła
Szkoła z klasą
Gmina Skołyszyn
Kuratorium Oświaty Rzeszów
Ministerstwo Edukacji Narodowej
Pajacyk
OSP Skołyszyn