SZKOŁA PODSTAWOWA W SKOŁYSZYNIE


Spektakularny sukces Michała

Michał Syzdek jest uczniem naszego gimnazjum. Od początku nauki osiągał bardzo dobre wyniki w nauce. Jego pasją były przedmioty ścisłe. W tegoroczny konkursie przedmiotowym z geografii organizowanym przez Kuratorium Oświaty w Rzeszowie został laureatem. Solidna praca, wypełnianie obowiązków sprawiły, że na egzaminie gimnazjalnym w br. szkolnym osiągnął najwyższe wyniki:
Więcej…
 


MISTRZ ORTOGRAFII GMINY SKOŁYSZYN

7 maja 2016 r. w Zespole Szkół Publicznych w Święcanach odbył się finałowy etap kolejnej edycji Gminnego Konkursu Ortograficznego „ Z ortografią za pan brat”, którego głównym celem było podniesienie poziomu ortografii. Uczestniczyli w nim uczniowie kl. IV – VI szkół podstawowych. Tydzień wcześniej zmagali się z napisaniem testu sprawdzającego gruntowną znajomość zasad ortograficznych oraz interpunkcyjnych. W ostatnim etapie napisali dyktando, w którym musieli wykazać się doskonałą znajomością reguł polskiej pisowni oraz umiejętnością ich zastosowania w praktyce.

Więcej…
 


Sukces w Gminnym Turnieju Matematycznym "Mały matematyk".

6 czerwca 2016 roku odbył się w Szkole Podstawowej w Święcanach Gminny Turniej Matematyczny "Mały matematyk". Wzięło w nim udział 7 trzyosobowych drużyn z klas trzecich ze wszystkich szkół w gminie.

Drużyna ze Szkoły Podstawowej w Skołyszynie w składzie:Izabela Bara, Michał Biernacki i Kacper Burda zajęła l miejsce.

Więcej…
 


Dzień Dziecka

Dnia 1 czerwca odbył się przy naszej szkole Dzień Dziecka. Klasa VI tradycyjnie przygotowała różne konkursy, gry i zabawy z nagrodami. Każdy mógł dla siebie znaleźć coś, w czym mógł zaprezentować swoje umiejętności i talenty. Wszystkie dzieci, zarówno te małe, jak i te trochę starsze miały wielką frajdę bawiąc się i rywalizując ze sobą w różnych rozgrywkach.
Więcej…
 


Wycieczka do Energylandii oraz Parku Doświadczeń im. Stanisława Lema w Krakowie

30 maja 2016 uczniowie klas pierwszych gimnazjum udali się na wycieczkę do Energylandii oraz Parku Doświadczeń im. Stanisława Lema w Krakowie.

Energylandia to kompleks, w którym na przestrzeni 26 hektarów zaprezentowano 44 różnego rodzaju nowoczesne i zaawansowane technologicznie urządzenia i atrakcje, poczynając od ekstremalnych dla spragnionej adrenaliny młodzieży, poprzez rodzinne, a kończąc na tych dla najmłodszych.

Więcej…
 


Wycieczka do Rzeszowa

Dnia 06.05.2016r o godz. 7:00 spod GOKiCz klasa 1b wyruszyła na wycieczkę do Rzeszowa. Uczniowie oglądnęli wystawę klocków LEGO w Millenium Hall. Zwiedzili także lotnisko w Jasionce, gdzie zobaczyli odprawę pasażerów, a także lądowanie samolotu. Zapoznali się z pracą obsługi lotniska, celnikami oraz strażą pożarną. O godz. 16:30 pełni wrażeń wrócili do domu.

Więcej…
 


Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy

Dnia 23.04.2016r. w sobotę o godz.12:00 w naszej szkole odbył się Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy pana Zenona Szury. Rywalizacja była bardzo zacięta. O puchar walczyło ponad 150 uczestników, którzy prezentowali się w swoich grupach wiekowych i klasach tanecznych. Przybyło, wielu młodych tancerzy z różnych szkół oraz klubów tanecznych. Swoje umiejętności pokazali tancerze z: AT DANCE- studio tańca Tomasza Berkowicz, GOK­ Czermna, grupa taneczna z Biecza, przedszkole z Kołaczyc, Nowy Żmigród­ SP, Bajkowe Przedszkole Jasło, SP w Krajowicach i Studio Tańca Podkarpacie Jasło, prowadzone przez organizatora turnieju pana Adama Berkowicza. W turnieju wzięli udział także reprezentanci ZSP w Skołyszynie.

Więcej…
 
Więcej artykułów…
<< Początek < Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Następna > Ostatnie >>

Strona 10 z 19
Dziennik elektroniczny
Erasmus+
Nasza Szkoła
Misja Przyroda
Szkoła z klasą
Gmina Skołyszyn
Kuratorium Oświaty Rzeszów
Ministerstwo Edukacji Narodowej
BIP
OSP Skołyszyn
Jasielski Portal Informacyjny
Pajacyk