SZKOŁA PODSTAWOWA W SKOŁYSZYNIE


Wycieczka klas pierwszych do Krempnej

18 października 2016 roku klasy pierwsze były na wycieczce w Krempnej. Najpierw dzieci odbyły spacer po okolicy podziwiając jesienną przyrodę. Przeszły po moście na Wisłoce i zobaczyły tamę i zalew na rzece. Następnie zwiedziły Muzeum Magurskiego Parku Narodowego. Zobaczyły film na ten temat i obejrzały piękne ekspozycje przyrodnicze w czterech porach roku. Na koniec wzięły udział w bardzo ciekawych warsztatach na temat orlika krzykliwego, który jest symbolem Magurskiego Parku Narodowego.

Więcej…
 


Zjazd absolwentów...

Pod tym tajemniczym hasłem ukryła się myśl przewodnia tegorocznej uroczystej akademii z okazji Dnia Edukacji narodowej, która w środowe przedpołudnie zgromadziła nas wszystkich w hali szkoły.

Aktorzy-nasi uczniowie, wcielili się w role absolwentów, którzy po latach spotykają się w murach dawnej szkoły , by powspominać miłe chwile w towarzystwie swoich pedagogów- w tych rolach Prawdziwi, Autentyczni, Nasi Kochani NAUCZYCIELE !!!!!!

Więcej…
 


ARCHIPELAG SKARBÓW

W dniach 20-21 września 2016, uczniowie klas drugich Gimnazjum, wzięli udział w Programie Profilaktyki Zintegrowanej ARCHIPELAG SKARBÓW zorganizowanych w GOKiCz w Skołyszynie.

Więcej…
 


Spotkanie z płetwonurkiem

Dnia 8 września w czwartek odbyło się spotkanie klas drugich szkoły podstawowej z płetwonurkiem. Pan Adam wzbogacił omawiane na zajęciach tematy głębin w Polsce.

Wszystkie dzieci wsłuchiwały się z zaciekawieniem w opowieści o podwodnym królestwie i o fascynacji naszego gościa. Prezentację urozmaicił również film i zdjęcia z podwodnych wypraw.

Więcej…
 


Udział uczniów klasy 1a i 1b naszego gimnazjum
w akcji Narodowe Czytanie w Skołyszynie

Dnia 2 września br. w Skołyszynie odbyło się Narodowe Czytanie. Jest to akcja zapoczątkowana przez naszego byłego prezydenta Bronisława Komorowskiego, a wspierana również przez obecnego prezydenta naszego kraju. Ma ona na celu propagowanie czytelnictwa wśród Polaków. W tym roku wszyscy czytali powieść pt. „Quo vadis” Henryka Sienkiewicza.

Więcej…
 


Inauguracja roku szkolnego
2016/2017

W czwartek, 1.września w całej Polsce rozpoczął się nowy rok szkolny. Również w naszej w tym dniu miała miejsce inauguracja nowego 2016/2017 roku szkolnego.

Uroczystości rozpoczęły się o godzinie 8. w kościele parafialnym. Prowadzący nabożeństwo mówił o potrzebie podejmowania wysiłku nauki. Życzył wszystkim dzieciom i nauczycielom wielu sukcesów w tym nowym roku.

Więcej…
 


Najlepsze pozostanie w nas…
Zakończenie gimnazjum klas trzecich 2016

Słowa piosenki zespołu De Mono „Najlepsze pozostanie w nas” były przesłaniem tegorocznej uroczystości zakończenia gimnazjum uczniów klas 3.Odbyła się ona wczesnym popołudniem, w ostatnią środę roku szkolnego, tj.22.06. br.

Całość otworzył p. dyrektor mgr Hubert Hasiak, witając przybyłych gości :grono nauczycielskie, obsługę szkoły, rodziców a przede wszystkim młodzież klas trzecich.

Więcej…
 
Więcej artykułów…
<< Początek < Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Następna > Ostatnie >>

Strona 9 z 19
BIP
Dziennik elektroniczny
Erasmus+
Misja Przyroda
Nasza Szkoła
Szkoła z klasą
Gmina Skołyszyn
Kuratorium Oświaty Rzeszów
Ministerstwo Edukacji Narodowej
Pajacyk
OSP Skołyszyn