SZKOŁA PODSTAWOWA W SKOŁYSZYNIE


Najlepsze pozostanie w nas…
Zakończenie gimnazjum klas trzecich 2016

Słowa piosenki zespołu De Mono „Najlepsze pozostanie w nas” były przesłaniem tegorocznej uroczystości zakończenia gimnazjum uczniów klas 3.Odbyła się ona wczesnym popołudniem, w ostatnią środę roku szkolnego, tj.22.06. br.

Całość otworzył p. dyrektor mgr Hubert Hasiak, witając przybyłych gości :grono nauczycielskie, obsługę szkoły, rodziców a przede wszystkim młodzież klas trzecich.

Więcej…
 


WDZIĘCZNOŚĆ JEST PAMIĘCIĄ SERCA

W Księdze Koheleta czytamy: „ Wszystko ma swój czas i jest wyznaczona godzina na wszystkie sprawy pod niebem..”.

Tymi słowami rozpoczęliśmy 20 czerwca 2016r. uroczystość pożegnania ks. Proboszcza Tadeusza Wawryszkę, który po 30 latach pracy w naszej szkole, przeszedł na emeryturę.

Więcej…
 


Wycieczka klas III do Rzeszowa

15 czerwca 2016 roku uczniowie z klas trzecich ze szkoły podstawowej byli na wycieczce w Rzeszowie. Program był bardzo bogaty. Najpierw zwiedzali lotnisko w Jasionce. Zobaczyli starty i lądowanie samolotów, poznali prace służby celnej i lotniskowej straży pożarnej, przeszli przez odprawę celną.

Więcej…
 


Spektakularny sukces Michała

Michał Syzdek jest uczniem naszego gimnazjum. Od początku nauki osiągał bardzo dobre wyniki w nauce. Jego pasją były przedmioty ścisłe. W tegoroczny konkursie przedmiotowym z geografii organizowanym przez Kuratorium Oświaty w Rzeszowie został laureatem. Solidna praca, wypełnianie obowiązków sprawiły, że na egzaminie gimnazjalnym w br. szkolnym osiągnął najwyższe wyniki:
Więcej…
 


MISTRZ ORTOGRAFII GMINY SKOŁYSZYN

7 maja 2016 r. w Zespole Szkół Publicznych w Święcanach odbył się finałowy etap kolejnej edycji Gminnego Konkursu Ortograficznego „ Z ortografią za pan brat”, którego głównym celem było podniesienie poziomu ortografii. Uczestniczyli w nim uczniowie kl. IV – VI szkół podstawowych. Tydzień wcześniej zmagali się z napisaniem testu sprawdzającego gruntowną znajomość zasad ortograficznych oraz interpunkcyjnych. W ostatnim etapie napisali dyktando, w którym musieli wykazać się doskonałą znajomością reguł polskiej pisowni oraz umiejętnością ich zastosowania w praktyce.

Więcej…
 


Sukces w Gminnym Turnieju Matematycznym "Mały matematyk".

6 czerwca 2016 roku odbył się w Szkole Podstawowej w Święcanach Gminny Turniej Matematyczny "Mały matematyk". Wzięło w nim udział 7 trzyosobowych drużyn z klas trzecich ze wszystkich szkół w gminie.

Drużyna ze Szkoły Podstawowej w Skołyszynie w składzie:Izabela Bara, Michał Biernacki i Kacper Burda zajęła l miejsce.

Więcej…
 


Dzień Dziecka

Dnia 1 czerwca odbył się przy naszej szkole Dzień Dziecka. Klasa VI tradycyjnie przygotowała różne konkursy, gry i zabawy z nagrodami. Każdy mógł dla siebie znaleźć coś, w czym mógł zaprezentować swoje umiejętności i talenty. Wszystkie dzieci, zarówno te małe, jak i te trochę starsze miały wielką frajdę bawiąc się i rywalizując ze sobą w różnych rozgrywkach.
Więcej…
 
Więcej artykułów…
<< Początek < Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Następna > Ostatnie >>

Strona 9 z 18
Dziennik elektroniczny
Erasmus+
Nasza Szkoła
Misja Przyroda
Szkoła z klasą
Gmina Skołyszyn
Kuratorium Oświaty Rzeszów
Ministerstwo Edukacji Narodowej
BIP
OSP Skołyszyn
Jasielski Portal Informacyjny
Pajacyk