SZKOŁA PODSTAWOWA W SKOŁYSZYNIE


OGŁOSZENIE

Dyrektor Zespołu Szkół Publicznych w Skołyszynie informuje, że dzień 31.10.2016 r. (poniedziałek) w Szkole podstawowej i Gimnazjum jest dniem wolnym od zajęć dydaktycznych i opiekuńczo wychowawczych.

 


Pomóżmy Danielowi zobaczyć świat

Dnia 21 października odbyła się w naszej szkole akcja charytatywna pt. Szkoło Pomóż i Ty. Przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego Szkoły Podstawowej sprzedawali cegiełki, z których dochód przeznaczymy na pomoc dla 19-letniego Daniela chorego na dziecięce porażenie mózgowe. Dzięki temu Daniel może otrzymać rowerowózek i będzie mógł wychodzić na spacery. Dziękuję wszystkim, którzy włączyli się w akcję. Macie naprawdę wielkie serca!!!!!

Więcej…
 


Wycieczka klas pierwszych do Krempnej

18 października 2016 roku klasy pierwsze były na wycieczce w Krempnej. Najpierw dzieci odbyły spacer po okolicy podziwiając jesienną przyrodę. Przeszły po moście na Wisłoce i zobaczyły tamę i zalew na rzece. Następnie zwiedziły Muzeum Magurskiego Parku Narodowego. Zobaczyły film na ten temat i obejrzały piękne ekspozycje przyrodnicze w czterech porach roku. Na koniec wzięły udział w bardzo ciekawych warsztatach na temat orlika krzykliwego, który jest symbolem Magurskiego Parku Narodowego.

Więcej…
 


Zjazd absolwentów...

Pod tym tajemniczym hasłem ukryła się myśl przewodnia tegorocznej uroczystej akademii z okazji Dnia Edukacji narodowej, która w środowe przedpołudnie zgromadziła nas wszystkich w hali szkoły.

Aktorzy-nasi uczniowie, wcielili się w role absolwentów, którzy po latach spotykają się w murach dawnej szkoły , by powspominać miłe chwile w towarzystwie swoich pedagogów- w tych rolach Prawdziwi, Autentyczni, Nasi Kochani NAUCZYCIELE !!!!!!

Więcej…
 


ARCHIPELAG SKARBÓW

W dniach 20-21 września 2016, uczniowie klas drugich Gimnazjum, wzięli udział w Programie Profilaktyki Zintegrowanej ARCHIPELAG SKARBÓW zorganizowanych w GOKiCz w Skołyszynie.

Więcej…
 


Spotkanie z płetwonurkiem

Dnia 8 września w czwartek odbyło się spotkanie klas drugich szkoły podstawowej z płetwonurkiem. Pan Adam wzbogacił omawiane na zajęciach tematy głębin w Polsce.

Wszystkie dzieci wsłuchiwały się z zaciekawieniem w opowieści o podwodnym królestwie i o fascynacji naszego gościa. Prezentację urozmaicił również film i zdjęcia z podwodnych wypraw.

Więcej…
 


Udział uczniów klasy 1a i 1b naszego gimnazjum
w akcji Narodowe Czytanie w Skołyszynie

Dnia 2 września br. w Skołyszynie odbyło się Narodowe Czytanie. Jest to akcja zapoczątkowana przez naszego byłego prezydenta Bronisława Komorowskiego, a wspierana również przez obecnego prezydenta naszego kraju. Ma ona na celu propagowanie czytelnictwa wśród Polaków. W tym roku wszyscy czytali powieść pt. „Quo vadis” Henryka Sienkiewicza.

Więcej…
 
Więcej artykułów…
<< Początek < Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Następna > Ostatnie >>

Strona 8 z 19
BIP
Dziennik elektroniczny
Erasmus+
Misja Przyroda
Nasza Szkoła
Szkoła z klasą
Gmina Skołyszyn
Kuratorium Oświaty Rzeszów
Ministerstwo Edukacji Narodowej
Pajacyk
OSP Skołyszyn