SZKOŁA PODSTAWOWA W SKOŁYSZYNIE


Spotkanie z płetwonurkiem

Dnia 8 września w czwartek odbyło się spotkanie klas drugich szkoły podstawowej z płetwonurkiem. Pan Adam wzbogacił omawiane na zajęciach tematy głębin w Polsce.

Wszystkie dzieci wsłuchiwały się z zaciekawieniem w opowieści o podwodnym królestwie i o fascynacji naszego gościa. Prezentację urozmaicił również film i zdjęcia z podwodnych wypraw.

Więcej…
 


Udział uczniów klasy 1a i 1b naszego gimnazjum
w akcji Narodowe Czytanie w Skołyszynie

Dnia 2 września br. w Skołyszynie odbyło się Narodowe Czytanie. Jest to akcja zapoczątkowana przez naszego byłego prezydenta Bronisława Komorowskiego, a wspierana również przez obecnego prezydenta naszego kraju. Ma ona na celu propagowanie czytelnictwa wśród Polaków. W tym roku wszyscy czytali powieść pt. „Quo vadis” Henryka Sienkiewicza.

Więcej…
 


Inauguracja roku szkolnego
2016/2017

W czwartek, 1.września w całej Polsce rozpoczął się nowy rok szkolny. Również w naszej w tym dniu miała miejsce inauguracja nowego 2016/2017 roku szkolnego.

Uroczystości rozpoczęły się o godzinie 8. w kościele parafialnym. Prowadzący nabożeństwo mówił o potrzebie podejmowania wysiłku nauki. Życzył wszystkim dzieciom i nauczycielom wielu sukcesów w tym nowym roku.

Więcej…
 


Najlepsze pozostanie w nas…
Zakończenie gimnazjum klas trzecich 2016

Słowa piosenki zespołu De Mono „Najlepsze pozostanie w nas” były przesłaniem tegorocznej uroczystości zakończenia gimnazjum uczniów klas 3.Odbyła się ona wczesnym popołudniem, w ostatnią środę roku szkolnego, tj.22.06. br.

Całość otworzył p. dyrektor mgr Hubert Hasiak, witając przybyłych gości :grono nauczycielskie, obsługę szkoły, rodziców a przede wszystkim młodzież klas trzecich.

Więcej…
 


WDZIĘCZNOŚĆ JEST PAMIĘCIĄ SERCA

W Księdze Koheleta czytamy: „ Wszystko ma swój czas i jest wyznaczona godzina na wszystkie sprawy pod niebem..”.

Tymi słowami rozpoczęliśmy 20 czerwca 2016r. uroczystość pożegnania ks. Proboszcza Tadeusza Wawryszkę, który po 30 latach pracy w naszej szkole, przeszedł na emeryturę.

Więcej…
 


Wycieczka klas III do Rzeszowa

15 czerwca 2016 roku uczniowie z klas trzecich ze szkoły podstawowej byli na wycieczce w Rzeszowie. Program był bardzo bogaty. Najpierw zwiedzali lotnisko w Jasionce. Zobaczyli starty i lądowanie samolotów, poznali prace służby celnej i lotniskowej straży pożarnej, przeszli przez odprawę celną.

Więcej…
 


Spektakularny sukces Michała

Michał Syzdek jest uczniem naszego gimnazjum. Od początku nauki osiągał bardzo dobre wyniki w nauce. Jego pasją były przedmioty ścisłe. W tegoroczny konkursie przedmiotowym z geografii organizowanym przez Kuratorium Oświaty w Rzeszowie został laureatem. Solidna praca, wypełnianie obowiązków sprawiły, że na egzaminie gimnazjalnym w br. szkolnym osiągnął najwyższe wyniki:
Więcej…
 
Więcej artykułów…
<< Początek < Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Następna > Ostatnie >>

Strona 8 z 18
Dziennik elektroniczny
Misja Przyroda
Szkoła z klasą
Gmina Skołyszyn
Nasza Szkoła
Kuratorium Oświaty Rzeszów
BIP
OSP Skołyszyn
Jasielski Portal Informacyjny
Ministerstwo Edukacji Narodowej
Pajacyk