SZKOŁA PODSTAWOWA W SKOŁYSZYNIE


,,Dar na misje”

Szkolne Kolo Caritas zorganizowało na terenie Zespołu Szkół Publicznych w Skołyszynie akcję ,,Dar na misje” Rozwieszono stosowne plakaty na terenie szkoły informujące o akcji.

Więcej…
 


PISK BIAŁEGO ORŁA
98 ROCZNICA ODZYSKANIA NIEPODLEGŁOŚCI

11 listopada to jedna z najważniejszych dat w historii Polski. Dzień ten przypomina o dążeniu kilku pokoleń Polaków do odzyskania utraconej na skutek zaborów niepodległości i odzyskaniu jej po 123 latach niewoli.

Więcej…
 


Mit o Syzyfie

Uczniowie klas Va , Vb przygotowali jako wprowadzenie w krainę mitów inscenizację znanego mitu o Syzyfie.

Więcej…
 


GMINNE KONFRONTACJE ARTYSTYCZNE

W dniu 25 października 2016 r. w Gminnym Ośrodku Kultury i Czytelnictwa w Skołyszynie odbyły się, kolejny już raz, GMINNE KONFRONTACJE ARTYSTYCZNE. Do konkursu zgłosiło się 9 zespołów w kategorii teatr z Gminy Skołyszyn.

Więcej…
 


Wyjście na cmentarz wojskowy w Sławęcinie

Dnia 27 października klasy II A i II B Gimnazjum pod opieką wychowawców, udały się na cmentarz wojskowy w Sławęcinie. Celem wyjścia było uprzątnięcie cmentarza poległych bohaterów wojennych, złożenie wiązanki z kwiatów, zapalenie zniczy i wspólna modlitwa za poległych.

Więcej…
 


„Loteria fantowa”

Szkolne Koło Caritas wzięło udział w kursie organizowanym w Roku Miłosierdzia przez Caritas Diecezji Rzeszowskiej i zorganizowało „ loterię fantową” .Fanty zbierano wśród uczniów i nauczycieli naszego gimnazjum. Najwięcej fantów dostarczyli: Piotr Socha, Adam Pawluś i Patrycja Przybyłowska. Wykonano 153 losy.

Więcej…
 


OTRZĘSINY KLAS PIERWSZYCH

Dnia 20 października 2016 r. w naszej szkole odbyły się "otrzęsiny" klas IA i IB gimnazjum, czyli przyjęcie do społeczności szkolnej – uczniów klas pierwszych.

Więcej…
 
Więcej artykułów…
<< Początek < Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Następna > Ostatnie >>

Strona 7 z 19
BIP
Dziennik elektroniczny
Erasmus+
Misja Przyroda
Nasza Szkoła
Szkoła z klasą
Gmina Skołyszyn
Kuratorium Oświaty Rzeszów
Ministerstwo Edukacji Narodowej
Pajacyk
OSP Skołyszyn