SZKOŁA PODSTAWOWA W SKOŁYSZYNIE


WYRÓŻNIENIE W OGÓLNOPOLSKIM KONKURSIE NA FILM, KRÓTKOMETRAŻOWY PROMUJĄCY DZIEŁO KS. FRANCISZKA BLACHNICKIEGO

Uczniowie z klasy III gimnazjum, podjęli się wyzwania i wzięli udział w konkursie na film krótkometrażowy promujący dzieło ks. Franciszka Blachnickiego- twórcy Ruchu Światło – Życie. Przygotowania zaczęły się jeszcze przed wakacjami. Musiał powstać scenariusz, należało przemyśleć scenografię, do poszczególnych scen dopasować muzykę, kostiumy, no i negocjować z przyszłymi aktorami.

Więcej…
 


Nasze uczennice nagrodzone
w X PRZEGLĄDZIE TWÓRCZOŚCI PLASTYCZNEJ DZIECI I MŁODZIEŻY 2016 W JASIELSKIM DOMU KULTURY

W Roku Henryka Sienkiewicza – ogłoszonym oficjalnie przez sejm z racji 100. rocznicy jego śmierci- Jasielski Dom Kultury ogłosił dla szkół podstawowych i gimnazjów powiatu jasielskiego konkurs plastyczny na temat: „Sienkiewicz pędzlem i kredką”.

Więcej…
 


Pasowanie na ucznia

W piątek 18 listopada odbyło się w klasie 1a pasowanie na ucznia. Sześcioro pierwszoklasistów w obecności swoich kolegów i pana Dyrektora Huberta Hasiaka złożyło uroczyste ślubowanie i zostało pasowanych na uczniów Szkoły Podstawowej w Skołyszynie.

Dzieci otrzymały pamiątkowe dyplomy, symboliczne prezenciki i słodycze.

Więcej…
 


Wycieczka uczniów gimnazjum do Rzeszowa
14 listopada 2016 r.

W środę,14 listopada 2016 roku uczniowie kl.Ia, Ib, IIb i IIIa naszego gimnazjum wraz   z opiekunami udali się na jednodniową wycieczkę do Rzeszowa.

Najpierw, w godzinach dopołudniowych, na dużej scenie Teatru im. Wandy Siemaszkowej obejrzeli spektakl muzyczny pt. „O dwóch takich, co ukradli księżyc na podstawie powieści Kornela Makuszyńskiego.

Więcej…
 


SAMORZĄD UCZNIOWSKI KOCHA SWOJĄ OJCZYZNĘ

Jak co roku, tak i teraz Samorząd Uczniowski Szkoły Podstawowej postanowił upamiętnić Dzień Niepodległości Polski. Z inicjatywy i ciekawych pomysłów członków SU narodził się wspólny pomysł. Ach, jaki słodki pomysł!!!

Więcej…
 


,,Dar na misje”

Szkolne Kolo Caritas zorganizowało na terenie Zespołu Szkół Publicznych w Skołyszynie akcję ,,Dar na misje” Rozwieszono stosowne plakaty na terenie szkoły informujące o akcji.

Więcej…
 


PISK BIAŁEGO ORŁA
98 ROCZNICA ODZYSKANIA NIEPODLEGŁOŚCI

11 listopada to jedna z najważniejszych dat w historii Polski. Dzień ten przypomina o dążeniu kilku pokoleń Polaków do odzyskania utraconej na skutek zaborów niepodległości i odzyskaniu jej po 123 latach niewoli.

Więcej…
 
Więcej artykułów…
<< Początek < Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Następna > Ostatnie >>

Strona 7 z 19
BIP
Dziennik elektroniczny
Erasmus+
Misja Przyroda
Nasza Szkoła
Szkoła z klasą
Gmina Skołyszyn
Kuratorium Oświaty Rzeszów
Ministerstwo Edukacji Narodowej
Pajacyk
OSP Skołyszyn