SZKOŁA PODSTAWOWA W SKOŁYSZYNIE


„Loteria fantowa”

Szkolne Koło Caritas wzięło udział w kursie organizowanym w Roku Miłosierdzia przez Caritas Diecezji Rzeszowskiej i zorganizowało „ loterię fantową” .Fanty zbierano wśród uczniów i nauczycieli naszego gimnazjum. Najwięcej fantów dostarczyli: Piotr Socha, Adam Pawluś i Patrycja Przybyłowska. Wykonano 153 losy.

Więcej…
 


OTRZĘSINY KLAS PIERWSZYCH

Dnia 20 października 2016 r. w naszej szkole odbyły się "otrzęsiny" klas IA i IB gimnazjum, czyli przyjęcie do społeczności szkolnej – uczniów klas pierwszych.

Więcej…
 


OGŁOSZENIE

Dyrektor Zespołu Szkół Publicznych w Skołyszynie informuje, że dzień 31.10.2016 r. (poniedziałek) w Szkole podstawowej i Gimnazjum jest dniem wolnym od zajęć dydaktycznych i opiekuńczo wychowawczych.

 


Pomóżmy Danielowi zobaczyć świat

Dnia 21 października odbyła się w naszej szkole akcja charytatywna pt. Szkoło Pomóż i Ty. Przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego Szkoły Podstawowej sprzedawali cegiełki, z których dochód przeznaczymy na pomoc dla 19-letniego Daniela chorego na dziecięce porażenie mózgowe. Dzięki temu Daniel może otrzymać rowerowózek i będzie mógł wychodzić na spacery. Dziękuję wszystkim, którzy włączyli się w akcję. Macie naprawdę wielkie serca!!!!!

Więcej…
 


Wycieczka klas pierwszych do Krempnej

18 października 2016 roku klasy pierwsze były na wycieczce w Krempnej. Najpierw dzieci odbyły spacer po okolicy podziwiając jesienną przyrodę. Przeszły po moście na Wisłoce i zobaczyły tamę i zalew na rzece. Następnie zwiedziły Muzeum Magurskiego Parku Narodowego. Zobaczyły film na ten temat i obejrzały piękne ekspozycje przyrodnicze w czterech porach roku. Na koniec wzięły udział w bardzo ciekawych warsztatach na temat orlika krzykliwego, który jest symbolem Magurskiego Parku Narodowego.

Więcej…
 


Zjazd absolwentów...

Pod tym tajemniczym hasłem ukryła się myśl przewodnia tegorocznej uroczystej akademii z okazji Dnia Edukacji narodowej, która w środowe przedpołudnie zgromadziła nas wszystkich w hali szkoły.

Aktorzy-nasi uczniowie, wcielili się w role absolwentów, którzy po latach spotykają się w murach dawnej szkoły , by powspominać miłe chwile w towarzystwie swoich pedagogów- w tych rolach Prawdziwi, Autentyczni, Nasi Kochani NAUCZYCIELE !!!!!!

Więcej…
 


ARCHIPELAG SKARBÓW

W dniach 20-21 września 2016, uczniowie klas drugich Gimnazjum, wzięli udział w Programie Profilaktyki Zintegrowanej ARCHIPELAG SKARBÓW zorganizowanych w GOKiCz w Skołyszynie.

Więcej…
 
Więcej artykułów…
<< Początek < Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Następna > Ostatnie >>

Strona 7 z 18
Dziennik elektroniczny
Misja Przyroda
Szkoła z klasą
Gmina Skołyszyn
Nasza Szkoła
Kuratorium Oświaty Rzeszów
BIP
OSP Skołyszyn
Jasielski Portal Informacyjny
Ministerstwo Edukacji Narodowej
Pajacyk