SZKOŁA PODSTAWOWA W SKOŁYSZYNIE


SUKCESY SOLISTÓW I ZESPOŁÓW WOKALNYCH W XV PRZEGLĄDZIE PIOSENKI RELIGIJNEJ, KOLĘD I PASTORAŁEK W GOKiCZ W SKOŁYSZYNIE

W tegorocznej , 15. edycji Przeglądu Piosenki Religijnej, Kolęd i Pastorałek, który odbył się 12 stycznia 2017 roku, wzięło udział ok.250 uczestników w różnych kategoriach i różnych grupach. Jury oceniło 49 solistów i 14 zespołów z różnych szkół z Gminy Skołyszyn.

Głównym celem konkursu było kultywowanie tradycji wspólnego kolędowania oraz zachowanie od zapomnienia polskich kolęd i pastorałek.

Więcej…
 


NAGRODY DLA UCZNIÓW ZE SZKOLNEJ PRACOWNI MAGNUM ART W KONKURSIE PLASTYCZNYM „KARTKA ŚWIĄTECZNA-SZOPKA BETLEJEMSKA” W GOKI CZ W SKOŁYSZYNIE

W piątek, 16 grudnia 2016r. w GOKiCz w Skołyszynie odbyło się rozstrzygnięcie konkursu na najpiękniejszą kartkę bożonarodzeniową.

Więcej…
 


SUKCESY ZESPOŁÓW:FERMATKI ZE SZKOŁY PODSTAWOWEJ I SKOLISZCLUB Z GIMNAZJUM W KONKURSIE KOLĘD I PASTORAŁEK „NA NUTĘ KANTYCZEK”2016 W JDK W JAŚLE

„Pomaluśku, Józefie, pomaluśku proszę”- taką pastorałkę zaśpiewał zespół Skoliszclub z gimnazjum podczas XXII konkursu „ Na nutę kantyczek”, który odbył się dnia 15 grudnia 2016 roku w JDK w Jaśle.

Więcej…
 


PACA PLASTYCZNA GABRYSI DACHOWSKIEJ Z KL.IIIB GIMNAZJUM W SKOŁYSZYNIE WYRÓŻNIONA W OGÓLNOPOLSKIM KONKURSIE
„Do czego MORZE służyć może?”

Dnia 21 listopada 2016 r. odbyło się rozstrzygnięcie konkursu plastycznego, którego organizatorem było Ministerstwo Gospodarki Morskiej i Żeglugi Śródlądowej w Warszawie. Na konkurs –mający na celu promowanie wizerunku Polski jako kraju morskiego- wpłynęło 4812 prac z całej Polski.

Więcej…
 


OGŁOSZENIE

Dyrektor Zespołu Szkół Publicznych w Skołyszynie informuje, że zapisy dzieci do przedszkola na rok szkolny 2017/2018 rozpoczną się od dnia 19.01.2017 r. do dnia 28.02.2017 r.

Karty zapisu dzieci do przedszkola można pobrać w Przedszkolu, sekretariacie ZSP lub na stronie internetowej naszej szkoły (zakładka "do pobrania")

Wypełnione karty należy składać wyłącznie w sekretariacie szkoły.

(Prosimy o czytelne i kompletne wypełnienie wszystkich danych)

 


Wyniki ewaluacji zewnętrznej

Miło nam poinformować, że ewaluacja zewnętrzna przeprowadzona w naszym Zespole Szkół przez Kuratorium Oświaty w Rzeszowie zakończyła się uzyskaniem najwyższego poziomu.

Więcej…
 


NAGRODY DLA UCZENNIC NASZEGO GIMNAZJUM W POWIATOWYM KONKURSIE PLASTYCZNYM „BEZPIECZNE WAKACJE”

KOMENDA POWIATOWA POLICJI W JAŚLE

Już po raz 10.Podkarpacka Komenda Policji w Rzeszowie zorganizowała konkurs plastyczny „Bezpieczne wakacje”2016.

Więcej…
 
Więcej artykułów…
<< Początek < Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Następna > Ostatnie >>

Strona 6 z 19
BIP
Dziennik elektroniczny
Erasmus+
Misja Przyroda
Nasza Szkoła
Szkoła z klasą
Gmina Skołyszyn
Kuratorium Oświaty Rzeszów
Ministerstwo Edukacji Narodowej
Pajacyk
OSP Skołyszyn