SZKOŁA PODSTAWOWA W SKOŁYSZYNIE


Wycieczka uczniów gimnazjum do Rzeszowa
14 listopada 2016 r.

W środę,14 listopada 2016 roku uczniowie kl.Ia, Ib, IIb i IIIa naszego gimnazjum wraz   z opiekunami udali się na jednodniową wycieczkę do Rzeszowa.

Najpierw, w godzinach dopołudniowych, na dużej scenie Teatru im. Wandy Siemaszkowej obejrzeli spektakl muzyczny pt. „O dwóch takich, co ukradli księżyc na podstawie powieści Kornela Makuszyńskiego.

Więcej…
 


SAMORZĄD UCZNIOWSKI KOCHA SWOJĄ OJCZYZNĘ

Jak co roku, tak i teraz Samorząd Uczniowski Szkoły Podstawowej postanowił upamiętnić Dzień Niepodległości Polski. Z inicjatywy i ciekawych pomysłów członków SU narodził się wspólny pomysł. Ach, jaki słodki pomysł!!!

Więcej…
 


,,Dar na misje”

Szkolne Kolo Caritas zorganizowało na terenie Zespołu Szkół Publicznych w Skołyszynie akcję ,,Dar na misje” Rozwieszono stosowne plakaty na terenie szkoły informujące o akcji.

Więcej…
 


PISK BIAŁEGO ORŁA
98 ROCZNICA ODZYSKANIA NIEPODLEGŁOŚCI

11 listopada to jedna z najważniejszych dat w historii Polski. Dzień ten przypomina o dążeniu kilku pokoleń Polaków do odzyskania utraconej na skutek zaborów niepodległości i odzyskaniu jej po 123 latach niewoli.

Więcej…
 


Mit o Syzyfie

Uczniowie klas Va , Vb przygotowali jako wprowadzenie w krainę mitów inscenizację znanego mitu o Syzyfie.

Więcej…
 


GMINNE KONFRONTACJE ARTYSTYCZNE

W dniu 25 października 2016 r. w Gminnym Ośrodku Kultury i Czytelnictwa w Skołyszynie odbyły się, kolejny już raz, GMINNE KONFRONTACJE ARTYSTYCZNE. Do konkursu zgłosiło się 9 zespołów w kategorii teatr z Gminy Skołyszyn.

Więcej…
 


Wyjście na cmentarz wojskowy w Sławęcinie

Dnia 27 października klasy II A i II B Gimnazjum pod opieką wychowawców, udały się na cmentarz wojskowy w Sławęcinie. Celem wyjścia było uprzątnięcie cmentarza poległych bohaterów wojennych, złożenie wiązanki z kwiatów, zapalenie zniczy i wspólna modlitwa za poległych.

Więcej…
 
Więcej artykułów…
<< Początek < Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Następna > Ostatnie >>

Strona 6 z 18
Dziennik elektroniczny
Misja Przyroda
Szkoła z klasą
Gmina Skołyszyn
Nasza Szkoła
Kuratorium Oświaty Rzeszów
BIP
OSP Skołyszyn
Jasielski Portal Informacyjny
Ministerstwo Edukacji Narodowej
Pajacyk