SZKOŁA PODSTAWOWA W SKOŁYSZYNIE


25 Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

15 stycznia 2017r. w całej Polsce i wielu krajach świata odbył się jubileuszowy, 25 Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W naszej szkole Wielka Orkiestra zagrała po raz trzeci. 30 wolontariuszy, uczniów i nauczycieli ZSP kwestowało na terenie Skołyszyna, Lisowa, Przysiek, Sławęcina, Siepietnicy i Święcan. Spotkali się oni z dużym zainteresowaniem i serdecznością ze strony mieszkańców naszej gminy, dzięki czemu udało się zebrać kwotę 6989.04 zł. Pieniądze zostały wpłacone na konto Fundacji WOŚP. Przyczynią się one do ratowania życia i zdrowia dzieci na oddziałach ogólnopediatrycznych oraz dla godnej opieki seniorów.

Więcej…
 


Wycieczka uczennic naszego gimnazjum ze Szkolnej Pracowni Artystycznej „MAGNUM ART” na wystawę do Jasielskiego Domu Kultury

Na początku grudnia 2016 roku kilkanaście uczennic działających w pracowni „Magnum Art” wzięło udział w wycieczce do JDK , aby w sali wystaw obejrzeć pokonkursową wystawę prac plastycznych zatytułowaną „Sienkiewicz pędzlem i kredką”.

Więcej…
 


SUKCESY SOLISTÓW I ZESPOŁÓW WOKALNYCH W XV PRZEGLĄDZIE PIOSENKI RELIGIJNEJ, KOLĘD I PASTORAŁEK W GOKiCZ W SKOŁYSZYNIE

W tegorocznej , 15. edycji Przeglądu Piosenki Religijnej, Kolęd i Pastorałek, który odbył się 12 stycznia 2017 roku, wzięło udział ok.250 uczestników w różnych kategoriach i różnych grupach. Jury oceniło 49 solistów i 14 zespołów z różnych szkół z Gminy Skołyszyn.

Głównym celem konkursu było kultywowanie tradycji wspólnego kolędowania oraz zachowanie od zapomnienia polskich kolęd i pastorałek.

Więcej…
 


NAGRODY DLA UCZNIÓW ZE SZKOLNEJ PRACOWNI MAGNUM ART W KONKURSIE PLASTYCZNYM „KARTKA ŚWIĄTECZNA-SZOPKA BETLEJEMSKA” W GOKI CZ W SKOŁYSZYNIE

W piątek, 16 grudnia 2016r. w GOKiCz w Skołyszynie odbyło się rozstrzygnięcie konkursu na najpiękniejszą kartkę bożonarodzeniową.

Więcej…
 


SUKCESY ZESPOŁÓW:FERMATKI ZE SZKOŁY PODSTAWOWEJ I SKOLISZCLUB Z GIMNAZJUM W KONKURSIE KOLĘD I PASTORAŁEK „NA NUTĘ KANTYCZEK”2016 W JDK W JAŚLE

„Pomaluśku, Józefie, pomaluśku proszę”- taką pastorałkę zaśpiewał zespół Skoliszclub z gimnazjum podczas XXII konkursu „ Na nutę kantyczek”, który odbył się dnia 15 grudnia 2016 roku w JDK w Jaśle.

Więcej…
 


PACA PLASTYCZNA GABRYSI DACHOWSKIEJ Z KL.IIIB GIMNAZJUM W SKOŁYSZYNIE WYRÓŻNIONA W OGÓLNOPOLSKIM KONKURSIE
„Do czego MORZE służyć może?”

Dnia 21 listopada 2016 r. odbyło się rozstrzygnięcie konkursu plastycznego, którego organizatorem było Ministerstwo Gospodarki Morskiej i Żeglugi Śródlądowej w Warszawie. Na konkurs –mający na celu promowanie wizerunku Polski jako kraju morskiego- wpłynęło 4812 prac z całej Polski.

Więcej…
 


OGŁOSZENIE

Dyrektor Zespołu Szkół Publicznych w Skołyszynie informuje, że zapisy dzieci do przedszkola na rok szkolny 2017/2018 rozpoczną się od dnia 19.01.2017 r. do dnia 28.02.2017 r.

Karty zapisu dzieci do przedszkola można pobrać w Przedszkolu, sekretariacie ZSP lub na stronie internetowej naszej szkoły (zakładka "do pobrania")

Wypełnione karty należy składać wyłącznie w sekretariacie szkoły.

(Prosimy o czytelne i kompletne wypełnienie wszystkich danych)

 
Więcej artykułów…
<< Początek < Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Następna > Ostatnie >>

Strona 5 z 19
BIP
Dziennik elektroniczny
Erasmus+
Misja Przyroda
Nasza Szkoła
Szkoła z klasą
Gmina Skołyszyn
Kuratorium Oświaty Rzeszów
Ministerstwo Edukacji Narodowej
Pajacyk
OSP Skołyszyn