SZKOŁA PODSTAWOWA W SKOŁYSZYNIE


SOLIŚCI ORAZ ZESPOŁY : FERMATKI I SKOLISZCLUB DZIAŁAJĄCE W NASZEJ SZKOLE PRZYGOTOWALI KONCERT DLA NAUCZYCIELI Z OKAZJI ICH ŚWIĘTA

„Wyśpiewać dziś chcemy Wam życzenia…”- tak zatytułowano koncert , który wykonali soliści i zespoły działające w naszej szkole podczas obchodów Święta Edukacji Narodowej dnia 13 października 2017 roku.

Więcej…
 


Uroczyste Rozpoczęcie Roku Szkolnego 2017/2018

Uroczyste Rozpoczęcie Roku Szkolnego 2017/2018 odbędzie się 4 września 2017 r. (poniedziałek).

Godz. 8:00 msza św. w kościele pw. św. Józefa i św. Piotra i Pawła

Godz. 9:00 dla klas 0 - VII Szkoły Podstawowej i II - III Gimnazjum w sali gimnastycznej

Godz. 9:00 dla Przedszkola spotkanie organizacyjne z wychowawcami w przedszkolu (w tym dniu dzieci nie zostają w przedszkolu)

W roku szkolnym 2017/2018 podręczniki i materiały ćwiczeniowe dla klas I-VII Szkoły podstawowej oraz II-III Gimnazjum będą zakupione przez szkołę z dotacji celowej na zakup podręczników i materiałów ćwiczeniowych. Zostaną one bezpłatnie wypożyczone uczniom we wrześniu.

Rodzice pokrywają na własny koszt tylko podręczniki i ćwiczenia do religii.

 


WIELKIE ZWYCIĘSTWO w Konkursie Podwórko Talentów NIVEA

Z przyjemnością informujemy, że nasza szkoła zalazła się na 8 miejscu w konkursie Podwórko Talentów NIVEA, co oznacza, że wkrótce na terenie Zespołu Szkół Publicznych w Skołyszynie powstanie nowoczesne, wielofunkcyjne podwórko.

Najpiękniejsze podziękowania dla wszystkich, którzy pomagali nam wygrać, za wspieranie i aktywny udział. To był czas ciężkiej pracy, ale też wielkiej radości. DZIĘKUJEMY!!!

 


Konkurs Nivea

Miło nam poinformować, że nasza szkoła zakwalifikowała się do drugiego etapu konkursu Podwórko Talentów Nivea. Nasz film znalazł się w gronie 100 najlepszych zgłoszonych do tego konkursu.

Bardzo prosimy o codzienne oddawanie głosów na nasz film, gdyż tylko dzięki wspólnemu zaangażowaniu możemy osiągnąć sukces, którym będzie wspaniale boisko wybudowane na terenie ZSP w Skołyszynie. Warto nadmienić, że boisko będzie dostępne dla wszystkich chętnych.

Link do strony gdzie można głosować od 10 czerwca do 31 lipca

https://podworko.nivea.pl/lokalizacja/295-skolyszyn
 


Wycieczka uczniów klas pierwszych gimnazjum do Zakopanego

W dniach 18-19 maja 2017 roku uczniowie klas pierwszych gimnazjum wraz z opiekunami wybrali się na wycieczkę do Zakopanego- stolicy polskich Tatr.

W pierwszym dniu uczestnicy wyprawy przeszli przez Dolinę Kościeliską, znajdującą się w Tatrach Zachodnich ,do schroniska turystycznego na Hali Ornak.

Więcej…
 


"Dobre rady"

12.05.2017r. uczniowie klasy IIa zaprosili rodziców i uczniów klas młodzszych na przygotowaną inscenizację pt."Dobre rady".

Wcielając się w postacie z bajek przestrzegały przed niebezpiecznymi zachowaniami dzieci i udzielały rad i wskazówek.

Więcej…
 


Wycieczka do Ciężkowic

08.05.2017r. uczniowie kl.0B udali się na wycieczkę do Muzeum Przyrodniczego w Ciężkowicach. Dowiedzieli się tam wielu ciekawych rzeczy o zwierzętach żyjących na naszym terenie oraz mogli podziwiać przepiękne ekspozycje zwierząt, z którymi robili sobie zdjęcia. Na "interaktywnej łące" pod szklaną szybą oglądali ciekawe okazy roślin i zwierząt. Pod koniec zwiedzania dzieci mogły nawet "popłynąć" łodzią podwodną i zwalczać potwory zagrażające środowisku wodnemu.

Więcej…
 
Więcej artykułów…
<< Początek < Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Następna > Ostatnie >>

Strona 4 z 19
BIP
Dziennik elektroniczny
Erasmus+
Misja Przyroda
Nasza Szkoła
Szkoła z klasą
Gmina Skołyszyn
Kuratorium Oświaty Rzeszów
Ministerstwo Edukacji Narodowej
Pajacyk
OSP Skołyszyn