SZKOŁA PODSTAWOWA W SKOŁYSZYNIE


Warsztaty florystyczne

17 września 2015 klasa lllb została zaproszona przez mamę Michała Biernackiego do kwiaciarni na warsztaty florystyczne. Ze zgromadzonych kwiatów, ziół dzieci tworzyły piękne kompozycje w wydrążonych dyniach. Na koniec zostały poczęstowanie ciasteczkami i sokiem. To były bardzo ciekawe zajęcia, dostarczyły dzieciom wielu wrażeń.

Więcej…
 


„Spotkanie z policjantem”

Dnia 17.09.2015r. na zaproszenie dzieci i nauczycieli przybyli do naszego przedszkola policjanci z Posterunku Policji w Skołyszynie.

Tego dnia dzieci z wszystkich grup zebrały się na placu przedszkolnym, aby powitać niecodziennych gości.

Podczas spotkania przedszkolaki dowiedziały się o pracy policjanta, o tym jak bezpiecznie poruszać się po drogach, podróżować samochodem, bawić się w domu i w przedszkolu oraz jak reagować w sytuacjach innych zagrożeń.

Więcej…
 


Wycieczka uczniów kl. 3b gimnazjum do Parku Rekreacji
i Edukacji Ekologicznej w Foluszu, 16.09.2015r.

W połowie września uczniowie klasy 3b gimnazjum udali się wraz z opiekunami na wycieczkę do Parku Rekreacji i Edukacji Ekologicznej w Foluszu.

Położony on jest na brzegu Kłopotnicy i graniczy z Magurskim Parkiem Narodowym. Teren ten został urządzony z myślą o wypoczynku mieszkańców z okolicznych miejscowości i turystów przybywających z różnych zakątków kraju.

Więcej…
 


Sprzątanie świata.

W czwartek 17 września wzięliśmy udział w ogólnopolskiej akcji Sprzątanie świata.

Tegoroczna edycja akcji odbywała się pod hasłem Wyprawa-popawa.

Jak co roku uczniowie klas IV-VI Szkoły Podstawowej oraz uczniowie Gimnazjum ze swoimi wychowawcami udali się porządkować wyznaczone tereny. Zostaliśmy wyposażeni w potrzebne przybory takie jak worki i rękawice. Dzięki nim sprzątanie naszej okolicy było przyjemniejsze. Z wielkim zapałem wyruszyliśmy porządkować Skołyszyn. Zbieraliśmy wszelkiego rodzaju śmieci: papier, plastikowe butelki, odpady kartonowe i z tworzyw sztucznych.

Więcej…
 


Narodowe Czytanie powieści „Lalka” Bolesława Prusa z udziałem młodzieży z naszego gimnazjum
5.09.2015r. GOKiCz w Skołyszynie

Już po raz drugi 5.września br. uczniowie i nauczyciele naszego gimnazjum wzięli udział w ogólnopolskiej akcji Narodowe Czytanie ( 4. edycja), której patronem jest prezydent naszego kraju.

Więcej…
 
<< Początek < Poprzednia 11 12 13 14 15 16 17 18 19 Następna > Ostatnie >>

Strona 19 z 19
Dziennik elektroniczny
Erasmus+
Nasza Szkoła
Misja Przyroda
Szkoła z klasą
Gmina Skołyszyn
Kuratorium Oświaty Rzeszów
Ministerstwo Edukacji Narodowej
BIP
OSP Skołyszyn
Jasielski Portal Informacyjny
Pajacyk