SZKOŁA PODSTAWOWA W SKOŁYSZYNIE


OTRZĘSINY - GIMNAZJUM

Dnia 29 października 2015 r. w naszej szkole odbyły się "otrzęsiny" klas IA i IB gimnazjum, czyli przyjęcie do społeczności szkolnej – uczniów klas pierwszych.

Otrzęsiny składały się z cyklu zabaw oraz konkursów takich jak taniec na gazecie, zjedzenie słodkiej niespodzianki, czy quizu wiedzowego na temat naszej szkoły oraz nauczycieli. Wszystkie konkurencje były oceniane przez jury.

Więcej…
 


Pasowanie na ucznia

Dnia 28.10.2015 r. w szkole podstawowej w Skołyszynie odbyło się uroczyste pasowanie na ucznia. W tym dniu uczniowie klas pierwszych przybyli na uroczystość ubrani w stroje galowe i oryginalne czapki. Po powitaniu wszystkich przez króla Ołowkosa i królową Ołówkową z królestwa Szkołolandii, przystąpiono do sprawdzenia wiadomości i umiejętności przyszłych uczniów.

Więcej…
 


PROGRAM PROFILAKTYKI ZINTEGROWANEJ
ARCHIPELAG SKARBÓW, czyli nawigacja ku marzeniom

W ostatnim tygodniu października, w dniach 26-27.10. br. w naszej szkole gościliśmy troje trenerów, którzy zrealizowali z młodzieżą program profilaktyczny Archipelag Skarbów. Uczestniczyli w nim uczniowie II i III klas gimnazjum wraz z wychowawcami i opiekunami. Dwa czterogodzinne mitingi w formie multimedialnego show odbyły się na sali gimnastycznej.

Więcej…
 


MŁODZIEŻOWA SEKCJA WĘDKARSKA

KOŁO POLSKIEGO ZWIĄZKU WĘDKARSKIEGO JASŁO RAFINERIA ZAPRASZA DO UCZESTNICTWA W MŁODZIEŻOWEJ SEKCJI WĘDKARSKIEJ PRZY GIMNAZJUM W SKOŁYSZYNIE

ZAPISY PROSIMY SKŁADAĆ W SEKRETARIACIE SZKOŁY

WARUNKIEM UCZESTNICTWA JEST PISEMNA ZGODA RODZICÓW ZŁOŻONA W SEKRETARIACIE SZKOŁY

 


Spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki

Dnia 21 października br. w GOKiCz w Skołyszynie odbyło się spotkanie DKK. W tym roku szkolnym należą do niego uczniowie z kl. 3b gimnazjum naszej szkoły.

Więcej…
 


…………OSKARY ROZDANE!!!!!!!!!!!!!

W tym roku Dzień Edukacji Narodowej obchodziliśmy w naszej szkole szczególnie uroczyście. Postanowiliśmy docenić pracę pedagogów wręczając im , na wzór Amerykańskiej Akademii Filmowej honorowe Oskary. W ten właśnie sposób mogli się oni przez chwilę poczuć jak prawdziwe gwiazdy, pokonując drogę poprzez CZERWONY DYWAN,

Więcej…
 


Dzień Chłopaka

W ostatnich dniach obchodziliśmy w naszej szkole Dzień Chłopaka. Żeńska część Samorządu Uczniowskiego Szkoły Podstawowej zadbała o to, aby wszyscy chłopcy poczuli się wtedy wyjątkowo. Nie zapomnieliśmy również o panach pracujących w naszej szkole. A są to: Pan Dyrektor Hubert Hasiak, Pan V-ce Dyrektor Jakub Stanisławczuk, Ks. Tadeusz Wawryszko, Ks. Mateusz Kowalski, Pan Łukasz Słowik-nasz sekretarz, Pan Konrad Mosoń-nasz „wuefista”, a także Panowie Mateusz Jankowicz i Pan Marian Gizara.

Więcej…
 
<< Początek < Poprzednia 11 12 13 14 15 16 17 18 19 Następna > Ostatnie >>

Strona 18 z 19
BIP
Dziennik elektroniczny
Erasmus+
Misja Przyroda
Nasza Szkoła
Szkoła z klasą
Gmina Skołyszyn
Kuratorium Oświaty Rzeszów
Ministerstwo Edukacji Narodowej
Pajacyk
OSP Skołyszyn