SZKOŁA PODSTAWOWA W SKOŁYSZYNIE


Spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki

Dnia 21 października br. w GOKiCz w Skołyszynie odbyło się spotkanie DKK. W tym roku szkolnym należą do niego uczniowie z kl. 3b gimnazjum naszej szkoły.

Więcej…
 


…………OSKARY ROZDANE!!!!!!!!!!!!!

W tym roku Dzień Edukacji Narodowej obchodziliśmy w naszej szkole szczególnie uroczyście. Postanowiliśmy docenić pracę pedagogów wręczając im , na wzór Amerykańskiej Akademii Filmowej honorowe Oskary. W ten właśnie sposób mogli się oni przez chwilę poczuć jak prawdziwe gwiazdy, pokonując drogę poprzez CZERWONY DYWAN,

Więcej…
 


Dzień Chłopaka

W ostatnich dniach obchodziliśmy w naszej szkole Dzień Chłopaka. Żeńska część Samorządu Uczniowskiego Szkoły Podstawowej zadbała o to, aby wszyscy chłopcy poczuli się wtedy wyjątkowo. Nie zapomnieliśmy również o panach pracujących w naszej szkole. A są to: Pan Dyrektor Hubert Hasiak, Pan V-ce Dyrektor Jakub Stanisławczuk, Ks. Tadeusz Wawryszko, Ks. Mateusz Kowalski, Pan Łukasz Słowik-nasz sekretarz, Pan Konrad Mosoń-nasz „wuefista”, a także Panowie Mateusz Jankowicz i Pan Marian Gizara.

Więcej…
 


Żarnowiec - Bóbrka - Dukla
24.09.2015r.

Dnia 24 września 2015r. uczniowie klasy III a i III b SP w Skołyszynie wraz z opiekunami wybrali się na jednodniową wycieczkę do Żarnowca, Bóbrki oraz Dukli. Celem wycieczki było zwiedzenie najciekawszych miejscowości z najbliższego regionu.

Przed szkołą zebraliśmy się o godzinie 7:50. Po sprawdzeniu obecności udaliśmy się na parking Restauracji Różana, gdzie czekał na nas autokar. Po zajęciu miejsc, opiekunowie przypomnieli o przestrzeganiu zasad bezpieczeństwa podczas jazdy, kultury osobistej oraz utrzymania porządku w autokarze.

Więcej…
 


Warsztaty florystyczne

17 września 2015 klasa lllb została zaproszona przez mamę Michała Biernackiego do kwiaciarni na warsztaty florystyczne. Ze zgromadzonych kwiatów, ziół dzieci tworzyły piękne kompozycje w wydrążonych dyniach. Na koniec zostały poczęstowanie ciasteczkami i sokiem. To były bardzo ciekawe zajęcia, dostarczyły dzieciom wielu wrażeń.

Więcej…
 


„Spotkanie z policjantem”

Dnia 17.09.2015r. na zaproszenie dzieci i nauczycieli przybyli do naszego przedszkola policjanci z Posterunku Policji w Skołyszynie.

Tego dnia dzieci z wszystkich grup zebrały się na placu przedszkolnym, aby powitać niecodziennych gości.

Podczas spotkania przedszkolaki dowiedziały się o pracy policjanta, o tym jak bezpiecznie poruszać się po drogach, podróżować samochodem, bawić się w domu i w przedszkolu oraz jak reagować w sytuacjach innych zagrożeń.

Więcej…
 


Wycieczka uczniów kl. 3b gimnazjum do Parku Rekreacji
i Edukacji Ekologicznej w Foluszu, 16.09.2015r.

W połowie września uczniowie klasy 3b gimnazjum udali się wraz z opiekunami na wycieczkę do Parku Rekreacji i Edukacji Ekologicznej w Foluszu.

Położony on jest na brzegu Kłopotnicy i graniczy z Magurskim Parkiem Narodowym. Teren ten został urządzony z myślą o wypoczynku mieszkańców z okolicznych miejscowości i turystów przybywających z różnych zakątków kraju.

Więcej…
 
<< Początek < Poprzednia 11 12 13 14 15 16 17 18 Następna > Ostatnie >>

Strona 17 z 18
Dziennik elektroniczny
Erasmus+
Nasza Szkoła
Misja Przyroda
Szkoła z klasą
Gmina Skołyszyn
Kuratorium Oświaty Rzeszów
Ministerstwo Edukacji Narodowej
BIP
OSP Skołyszyn
Jasielski Portal Informacyjny
Pajacyk